Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Msze święte

Grzędzice

Niedziele i święta:

830; 1300 (dla dzieci); 1800

Dni powszednie:

wtorek - piątek 1700

 

Żarowo

niedziele i święta - 1100

 

Lubowo

niedziele i święta - 1000

 

Czytaj więcej

Ewangelia na tydzień

Ewangelia (Mt 11, 2-11) Na Chrystusie spełniają się proroctwa Słowa Ewangelii według Świętego Mateusza Gdy Jan usłyszał w więzieniu o czynach Chrystusa, posłał swoich uczniów z zapytaniem: «Czy Ty jesteś Tym, który ma przyjść, czy też innego mamy ...

Czytaj więcej

 

 

W najbliższa Niedzielę 8 grudnia, w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, w naszej wspólnocie gościć będziemy przedstawiciela Duszpasterstwa Osób Chorych naszej Archidiecezji, którzy przybliżą nam, czym jest APOSTOLAT CHORYCH.

Gościć będziemy ks. dra Przemysława Pokorskiego, który przewodzi Duszpasterstwu Osób Chorych, oraz troje przedstawicieli osób świeckich.