Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Msze święte

Grzędzice

Niedziele i święta:

830; 1300 (dla dzieci); 1800

Dni powszednie:

wtorek - piątek 1700

 

Żarowo

niedziele i święta - 1100

 

Lubowo

niedziele i święta - 1000

 

Czytaj więcej

 

 • W kalendarzu liturgicznym wspominamy:

      -13.04. św. Marcina I papieża.

 • Msze św. w kościele parafialnym w niedzielę o godz. 08.30, 13.00 dla dzieci i wieczorna o godz. 18.00. Rano w niedzielę o 08.10 śpiewamy godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP. A w tygodniu Msze św. od wtorku do piątku o godz. 17.00. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątek o 16.45 koronka do Bożego Miłosierdzia / intencje
 • W najbliższy czwartek 14 kwietnia, minie dokładnie 1050 lat, kiedy Mieszko I wraz cały dworem przyjął chrzest w Wielką Sobotę z rąk biskupa Jordana. Przez fakt przyjęcia chrześcijaństwa,  stworzyły się struktury tworzenia Państwa Polskiego. Weszliśmy w ówczesne cywilizowane państwa Europy. W związku z tym arcyważnym wydarzeniem, serdecznie zapraszam na okolicznościowe spotkanie w Grzędzicach w najbliższy czwartek na godz. 19.00, przy średniowiecznej chrzcielnicy, która stoi przed wejściem do kościoła. Zabierzmy ze sobą świece.
 • Biuro parafialne czynne jest w piątek od 15.00 do 16.30, ale ważne i pilne sprawy uzgadniamy przez telefon.
 • Okazja do spowiedzi św. przed KAŻDĄ Mszą św. w dni powszednie  i w niedzielę, oraz w  każdy piątek bezpośrednio po Mszy św. wieczornej. Zawsze można się umówić na duchową rozmowę i sakrament pokuty w dogodnym terminie dla zainteresowanych.
 • Serdecznie dziękuję Paniom, które pod przywództwem Pani Elżbiety Pokrzywniak zagospodarowały rośliny z Grobu Pańskiego, upiększając nasz plac kościelny.
 • Bóg zapałać za ofiary, jakie złożyliście w ubiegłą, niedzielę na Jubileuszowy kielich mszalny i puszkę do Komunii św.
 • Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na dzisiejszą Mszę św. Paniom Kamińskiej Renacie i Linkner Magdalenie, a na przyszłą niedzielę prosimy Panie Bednarczyk Ewę i Woźniak Martę .
 • Serdecznie dziękuję Panom za demontaż dekoracji wielkanocnej.
 • Solenizantom i Jubilatom w nadchodzącym tygodniu składamy serdeczne życzenia obfitości łask Bożych, opieki Matki Bożej, orędownictwa Świętych naszych Patronów, oraz zdrowia, pogody ducha i wszelkiej ludzkiej życzliwości
 • Bóg zapłać za dar wspólnej modlitwy, intencje Mszy, św., Waszą życzliwość i ofiary na potrzeby naszej parafii. Wszystkim życzę dobrej niedzieli i obfitego w łaski Boże tygodnia.