Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Msze święte

Grzędzice

Niedziele i święta:

830; 1300 (dla dzieci); 1800

Dni powszednie:

wtorek - piątek 1700

 

Żarowo

niedziele i święta - 1100

 

Lubowo

niedziele i święta - 1000

 

Czytaj więcej

Ewangelia na tydzień

Ewangelia (Mt 5, 1-12a) Błogosławieni ubodzy duchem Słowa Ewangelii według świętego Mateusza Jezus, widząc tłumy, wyszedł na górę. A gdy usiadł, przystąpili do Niego Jego uczniowie. Wtedy otworzył swoje usta i nauczał ich tymi słowami: «Błogosław...

Czytaj więcej

 

 • W kalendarzu liturgicznym wspominamy:

- 24.01. – Św. Franciszka Salezego

- 25.01. – Nawrócenie św. Pawła Apostoła

 • Msze św. w kościele parafialnym w niedzielę o godz. 08.30, 13.00 dla dzieci i wieczorna o godz. 18.00, a w tygodniu, z racji kolędy w piątki o godz. 17.00, /intencje
 • Biuro parafialne czynne jest wyjątkowo w tym tygodniu w sobotę od 15.00 do 16.30, ale ważne i pilne sprawy uzgadniamy przez telefon.
 • Okazja do spowiedzi św. przed Mszą św. w piątek i w niedzielę.
 • Trwa wizyta duszpasterska w naszej parafii zwana kolędą. Serdecznie dziękuję mieszkańcom i rodzinom ulic, które odwiedziłem w minionym tygodniu, za miłe i serdeczne spotkania, rozmowy, poczęstunek i ofiary związane i z kolędą i Radą Parafialną, która działa w naszej wspólnocie. Przede wszystkim dziękuję za dar wspólnej modlitwy w intencjach naszych rodzin i naszych zmarłych!
 • W przyszłą niedzielę w ramach ,,Akcji powołaniowej”, gościć będziemy w naszej wspólnocie kleryków naszego AWSD w Szczecinie. Po Mszach św. zgodnie z zrządzeniem Ks. Abpa Metropolity, klerycy będą zbierać ofiary na potrzeby seminarium
 • Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na dzisiejszą Mszę św. Paniom Bułacińskiej Ewie i Bułacińskiej Małgorzacie, a na przyszłą niedzielę prosimy Panie Czyczyn Władysławę i Czyczyn Dorotę.
 • Zachęcam do adoracji żłóbka, by prosić Bożę Dziecię o potrzebne łaski.
 • Rozpoczęły się ferie zimowe dla naszych dzieci i młodzieży. Wyjeżdżającym życzymy dobrej pogody i udanego wypoczynku oraz szczęśliwego powrotu. Przybyłych Gości serdecznie witamy i pozdrawiamy!
 • Solenizantom i Jubilatom w nadchodzącym tygodniu składamy serdeczne życzenia obfitości łask Bożych, Opieki Matki Bożej, orędownictwa Świętych naszych Patronów oraz zdrowia, pogody ducha i wszelkiej ludzkiej życzliwości.
 • Bóg zapłać za wspólną modlitwę, intencje Mszy, św., Waszą życzliwość i ofiary na potrzeby naszej parafii. Wszystkim życzę dobrej niedzieli i obfitego w łaski Boże, świątecznego tygodnia. Szczęść Wam Boże. Wasz ks. Mirosław.