Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Msze święte

Grzędzice

Niedziele i święta:

830; 1300 (dla dzieci); 1800

Dni powszednie:

wtorek - piątek 1700

 

Żarowo

niedziele i święta - 1100

 

Lubowo

niedziele i święta - 1000

 

Czytaj więcej

 

 • W kalendarzu liturgicznym wspominamy:

     -23.04. św. Wojciecha

 • Msze św. w kościele parafialnym w niedzielę o godz. 08.30, 13.00 dla dzieci i wieczorna o godz. 18.00. Rano w niedzielę o 08.10 śpiewamy godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP. A w tygodniu Msze św. od wtorku do piątku o godz. 17.00. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątek o 16.45 koronka do Bożego Miłosierdzia / intencje
 • Okazja do spowiedzi św. przed KAŻDĄ Mszą św. i w dni powszednie i w niedzielę, oraz dodatkowo w każdy piątek bezpośrednio po Mszy św. wieczornej
 • W najbliższy piątek 22 kwietnia o godz. 18.00, dzieci naszej Szkoły Podstawowej im. Św. Jana Pawła II w Grzędzicach, przedstawią spektakl pt. ,, Od chrztu Mieszka do mojego chrześcijaństwa”, w reżyserii Pani Anny Płuciennik. Serdecznie zapraszamy na to Jubileuszowe przedstawienie w związku z 1050 letnią rocznicą chrztu Polski.
 • W przyszłą niedzielę gościć będziemy kleryków naszego AWSD w Szczecinie.
 • Do stanu małżeńskiego przygotowują się Łukasz Stanisław Mazurek, kawaler, zam. w Żaganiu, oraz Joanna Szwaczkowska, panna, zam. w Grzędzicach. Wszelkie przeszkody kanoniczne należy złożyć w biurze parafialnym.
 • Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na dzisiejszą Mszę św. Paniom Bednarczyk Ewie i Woźniak Marcie, a na przyszłą niedzielę prosimy Panie Rybicką Annę i Pokrzywniak Elwirę .
 • Serdecznie dziękuję za ofiary, jakie złożyliście w ubiegłą, drugą niedzielę miesiąca kwietnia na nasze piszczałkowe organy.
 • Solenizantom i Jubilatom w nadchodzącym tygodniu składamy serdeczne życzenia obfitości łask Bożych, opieki Matki Bożej, orędownictwa Świętych naszych Patronów, oraz zdrowia, pogody ducha i wszelkiej ludzkiej życzliwości
 • Bóg zapłać za dar wspólnej modlitwy, intencje Mszy, św., Waszą życzliwość i ofiary na potrzeby naszej parafii.
 • Wszystkim życzę dobrej niedzieli i obfitego w łaski Boże tygodnia

 

       Szczęść Wam Boże. Wasz ks. Mirosław