Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Msze święte

Grzędzice

Niedziele i święta:

830; 1300 (dla dzieci); 1800

Dni powszednie:

wtorek - piątek 1700

 

Żarowo

niedziele i święta - 1100

 

Lubowo

niedziele i święta - 1000

 

Czytaj więcej

Ewangelia na tydzień

Ewangelia (Mt 21, 1-11) Wjazd Jezusa do Jerozolimy Słowa Ewangelii według Świętego Mateusza Gdy się zbliżyli do Jerozolimy i przyszli do Betfage na Górze Oliwnej, wtedy Jezus posłał dwóch uczniów, mówiąc im: «Idźcie do wsi, która jest przed wami...

Czytaj więcej
 • W kalendarzu liturgicznym wspominamy:

      - 13.05 - Najświętszej Maryi Panny z Fatimy

      - 14.05 - św. Macieja Apostoła

 • W przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Zakończenie Okresu Wielkanocnego. Zatem jest to ostatni tydzień, aby zrealizować przykazanie kościelne: ,,Przynajmniej raz w roku spowiadać się, a w czasie wielkanocnym komunię świętą przyjmować”. Korzystajmy z tego źródła miłosierdzia.
 • Msze św. w niedzielę rano o 08.30, 13.00 dla dzieci i wieczorna o godz. 18.00, a w tygodniu od wtorku do piątku o godz. 17.00./ intencje
 • Biuro Parafialne czynne jest w piątek od 15.00 do 16.30, ale, ważne i pilne sprawy uzgadniamy przez telefon.
 • Dzisiaj w naszej wspólnocie przeżywamy Uroczystość Pierwszej Komunii św. 23 naszych młodych Parafian w pełni będzie uczestniczyć we Mszy św. Od wtorku do piątku, nasze dzieci będą uczestniczyć w tzw. ,,białym tygodniu” o godz. 17.00
 • W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Pierwszą rocznice Komunii św. naszych dzieci podczas Mszy św. o godz. 13.00 w Grzędzicach. Dzieci rocznicowe, będą miały swoja spowiedź św. w najbliższą sobotę o godz. 09.00.
 • W najbliższy piątek 13 maja swoje spotkanie liturgiczno-formacyjne maja kandydaci do sakramentu bierzmowania o godz. 18.00 w kościele parafialnym w Grzędzicach.
 • Przeżywamy miesiąc MAJ. Nabożeństwa majowe w kościele parafialnym od wtorku do piątku o godz. 17.00 a po nich Msza św., a niedzielę o godz. 18.00, a po nim Msza św. W Lubowie od poniedziałku do soboty o godz. 19.00 W Żarowie od poniedziałku do soboty o godz. 19.00, z wyjątkiem czwartku, ponieważ w czwartek o godz. 18.00 będzie nabożeństwo, a po nim Msza św. Serdecznie zapraszam wszystkich, zwłaszcza nasze dzieci, koło żywego Różańca, nasze Matki.
 • Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę Rodzicom Dzieci Pierwszokomunijnym, a na przyszłą niedzielę prosimy Rodziców Dzieci Rocznicowych.
 • Chorym naszej parafii dziękuję za wczorajsze spotkania, modlitwę i ofiary.
 • Do stanu małżeńskiego przygotowują się :  Dawidowicz Łukasz Przemysław kawaler, zam. w Żarowie i Piątkowska Karolina Monika, panna, zam. w Żarowie, Kijowski Karol, kaw., zam. w Kłębach parafia Warnice i Szyndlarewicz Katarzyna, panna, zam. w Lubowie, oraz Dembski Przemysław kawaler zam. w Dobrzyniu i Korczowska Justyna panna, zam. w Żarowie. Wszelkie przeszkody kanoniczne należy zgłosić w kancelarii parafialnej.
 • Solenizantom i Jubilatom w nadchodzącym tygodniu składamy serdeczne życzenia obfitości łask Bożych, opieki Matki Bożej, orędownictwa Świętych naszych Patronów, oraz zdrowia, pogody ducha i wszelkiej ludzkiej życzliwości.
 • Bóg zapłać za dar wspólnej modlitwy, intencję Mszy św.. ofiary na potrzeby naszej parafii, wszelką życzliwość, dobre słowo, troskę o nasze kościoły rodzinom sprzątającym i wspierającym duchowo i materialnie. Życzymy dobrej niedzieli i udanego tygodnia. Szczęść Wam Boże.