Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Msze święte

Grzędzice

Niedziele i święta:

830; 1300 (dla dzieci); 1800

Dni powszednie:

wtorek - piątek 1700

 

Żarowo

niedziele i święta - 1100

 

Lubowo

niedziele i święta - 1000

 

Czytaj więcej

Ewangelia na tydzień

Ewangelia (J 7, 37-39) Strumienie wody żywej Słowa Ewangelii według Świętego Jana W ostatnim, najbardziej uroczystym dniu Święta Namiotów Jezus wstał i zawołał donośnym głosem: ...

Czytaj więcej

 

  • Msze św. w kościele parafialnym w Grzędzicach w niedzielę rano o godz. 08.30, 13.00 dla dzieci i wieczorna o godz. 18.00. Rano w niedziele o 08.10 śpiewamy Godzinki ku czci Niep. Poczęcia NMP, a w tygodniu od wtorku do piątku o godz. 17.00. W środę nowenna do MBNP. /intencje
  • Okazja do spowiedzi św. pół godziny przed każdą Mszą św., oraz dodatkowo w każdy piątek bezpośrednio po Mszy św. wieczornej. Ktoś potrzebuje skorzystać ze spowiedzi św., czy to przed ślubem, czy przed chrztem, czy przed niedzielą, czy mieć więcej czasu na sakrament pokuty i pojednania, ma taką okazję i możliwość.
  • Modlimy się za naszych zmarłych poleconych w tegorocznych wypominkach w niedzielę i w dni powszednie. W Lubowie w środę o godz. 18.00, w Żarowie w czwartek o godz. 18.00.
  • Pięknie dziękuję za Waszą obecność na naszych cmentarzach w uroczystość Wszystkich Świętych, za dar modlitwy za naszych zmarłych, za przygotowanie polowych ołtarzy i w Żarowie iw Grzędzicach.
  • W najbliższy piątek spotkanie kandydatów do bierzmowania uczniów klas VI i VII w Grzędzicach o godz. 18.00.
  • Przyszła niedziela, to druga niedziela miesiąca listopada. Uprzejmie przypominam, że ofiary zbierane na tacę w, przeznaczone są na termoizolację plebanii. Bóg zapłać za tę życzliwość i ofiarność.
  • Serdecznie dziękuję chorym naszej parafii za wczorajsze spotkania, wspólną modlitwę i ofiary na potrzeby kościoła.
  • Bóg zapłać za przygotowanie naszego kościoła na dzisiejszą liturgię, Paniom, oraz za wygrabienie liści na placu kościelnym.
  • Solenizantom i Jubilatom w nadchodzącym tygodniu składamy serdeczne życzenia obfitości łask Bożych, oraz zdrowia, pogody ducha i wszelkiej ludzkiej życzliwości.
  • Bóg zapłać za dar wspólnej modlitwy, intencję Mszy św., Waszą życzliwość i ofiary na potrzeby naszej parafii, oraz na nasze AWSD w Szczecinie. Wszystkim życzę dobrej niedzieli i udanego tygodnia. Szczęść Wam Boże. Wasz ks. Mirosław.