Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Msze święte

Grzędzice

Niedziele i święta:

830; 1300 (dla dzieci); 1800

Dni powszednie:

wtorek - piątek 1700

 

Żarowo

niedziele i święta - 1100

 

Lubowo

niedziele i święta - 1000

 

Czytaj więcej

Ewangelia na tydzień

Ewangelia (Mt 13, 1-23) Przypowieść o siewcy Słowa Ewangelii według Świętego Mateusza Owego dnia Jezus wyszedł z domu i usiadł nad jeziorem. Wnet zebrały się koło Niego tłumy tak wielkie, że wszedł do łodzi i usiadł, a cały lud stał na brzegu. I m...

Czytaj więcej

 

 • W kalendarzu liturgicznym wspominamy:
  - 15.11. – św. Alberta Wielkiego
  - 16.11. – św. Gertrudy
 • Msze św. w kościele parafialnym w Grzędzicach w niedzielę rano o godz. 08.30, 13.00 dla dzieci i wieczorna o godz. 18.00. Rano w niedziele o 08.10 śpiewamy Godzinki ku czci Niep. Poczęcia NMP, a w tym tygodniu od środy do piątku o godz. 17.00. W środę nowenna do MBNP. W piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego /intencje
 • Okazja do spowiedzi św. pół godziny przed każdą Mszą św., oraz dodatkowo w każdy piątek bezpośrednio po Mszy św. wieczornej. Ktoś potrzebuje skorzystać ze spowiedzi św., czy to przed ślubem, czy przed chrztem, czy przed niedzielą, czy mieć więcej czasu na sakrament pokuty i pojednania, ma taką okazję i możliwość.
 • Modlimy się za naszych zmarłych poleconych w tegorocznych wypominkach w niedzielę i w dni powszednie. W Lubowie w środę o godz. 18.00, w Żarowie w czwartek również o godz. 18.00
 • W najbliższą sobotę na godz. 10.00 serdecznie zapraszam kandydatów do bierzmowania, oraz ministrantów na plac kościelny z grabiami do liści.
 • Jutro wspominamy 101 rocznicę odzyskania Niepodległości. Z tej okazji w najbliższa niedzielę 17.11 o godz. 19.00, czyli po Mszy św. zapraszamy z Panem Kubą na patriotyczne śpiewanie.
 • Są jeszcze miejsca na majową pielgrzymkę.
 • Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę Paniom Famulskiej Marii i Mueller Emilii, na przyszłą niedzielę prosimy Panie Grunwald Beatę i Smolińską Wioletę.
 • Solenizantom i Jubilatom w nadchodzącym tygodniu składamy serdeczne życzenia obfitości łask Bożych, oraz zdrowia, pogody ducha i wszelkiej ludzkiej życzliwości.
 • Bóg zapłać za dar wspólnej modlitwy, intencję Mszy św., Waszą życzliwość i ofiary na potrzeby naszej parafii, oraz na nasze AWSD w Szczecinie. Wszystkim życzę dobrej niedzieli i udanego tygodnia. Szczęść Wam Boże!