Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Msze święte

Grzędzice

Niedziele i święta:

830; 1300 (dla dzieci); 1800

Dni powszednie:

wtorek - piątek 1700

 

Żarowo

niedziele i święta - 1100

 

Lubowo

niedziele i święta - 1000

 

Czytaj więcej

Ewangelia na tydzień

Ewangelia (J 7, 37-39) Strumienie wody żywej Słowa Ewangelii według Świętego Jana W ostatnim, najbardziej uroczystym dniu Święta Namiotów Jezus wstał i zawołał donośnym głosem: ...

Czytaj więcej

 

 • W kalendarzu liturgicznym wspominamy:
  - 20.11. - św. Rafała Kalinowskiego

  - 21.11. - Ofiarowanie NMP
  - 22.11. - św. Cecylii – patronki muzyki sakralnej.
  Pamiętajmy w naszych modlitwach o naszym Panu Organiście Kubie, by służył w naszej parafii jak najdłużej swoim talentem.
 • Msze św. w kościele parafialnym w Grzędzicach w niedzielę rano o godz. 08.30, 13.00 dla dzieci i wieczorna o godz. 18.00. Rano w niedziele o 08.10 śpiewamy Godzinki ku czci Niep. Poczęcia NMP, a w tygodniu od wtorku do piątku o godz. 17.00. W środę nowenna do MBNPP./intencje
 • Dzisiaj po Mszy św, wieczornej o godz. 19.00 zapraszamy razem z panem Kubą na patriotyczne śpiewanie w związku ze 101 rocznicą odzyskania Niepodległości, którą obchodziliśmy 11 listopada. Jest to wyraz wdzięczności naszym Przodkom za ich odwagę i bohaterstwo.
 • W najbliższy niedzielę 24 listopada, nasz Ks. Abp Andrzej Dzięga będzie dziękował Panu Bogu za 17 lat posługi biskupiej! Pamiętajmy o naszym Dostojnym Jubilacie w naszych modlitwach, aby służył w naszej archidiecezji jak najdłużej, a dobry Bóg błogosławił Ks. Abp w Jego odpowiedzialnej posłudze!
 • W przyszłą niedzielę – ostatnią w roku liturgicznym – obchodzimy uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Będzie można nabyć poświęcone opłatki na tegoroczny stół wigilijny, aby poświęconym białym symbolem miłości, składać sobie nawzajem życzenia w czasie wieczerzy wigilijnej.
 • Biuro Parafialne czynne jest w piątek od 15.00 do 16.30, ale ważne, pilne sprawy uzgadniamy przez telefon.
 • Modlimy się za naszych zmarłych poleconych w tegorocznych wypominkach w niedzielę i w dni powszednie.
 • Dziękuję za Wasze ofiary na tacę, jakie złożyliście w ubiegłą, drugą niedzielę miesiąca listopada na termoizolacje domu parafialnego w Grzędzicach. Pragnę poinformować, że na termoizolacje plebanii zebraliśmy 27.800 pln.
 • Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na pielgrzymkę do w dniach od 30.04.-02.05.2020 r.
 • W związku z pogrzebem naszej Pani Nauczycielki śp. Anny Górzyńskiej w dniu wczorajszym, grabienie liści przez kandydatów do bierzmowania, czyli uczniów klas VI i VII, oraz naszych ministrantów odbędzie się w najbliższa sobotę 23.11. o godz. 10.00/
 • Bóg zapłać za przygotowanie naszego kościoła na dzisiejszą liturgię, Pani Grunwald Beacie i Smolińskiej Wiolecie, a na przyszłą niedzielę prosimy Panie Bartoń Helenę i Famulską Jolantę.
 • Solenizantom i Jubilatom w nadchodzącym tygodniu składamy serdeczne życzenia obfitości łask Bożych, oraz zdrowia, pogody ducha i wszelkiej ludzkiej życzliwości.
 • Bóg zapłać za dar wspólnej modlitwy, intencję Mszy św., Waszą życzliwość i ofiary na potrzeby naszej parafii, oraz na nasze AWSD w Szczecinie. Wszystkim życzę dobrej niedzieli i udanego tygodnia. Szczęść Wam Boże!