Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Msze święte

Grzędzice

Niedziele i święta:

830; 1300 (dla dzieci); 1800

Dni powszednie:

wtorek - piątek 1700

 

Żarowo

niedziele i święta - 1100

 

Lubowo

niedziele i święta - 1000

 

Czytaj więcej

Ewangelia na tydzień

Ewangelia (Mt 21, 28-32) Grzesznicy uwierzyli Janowi Słowa Ewangelii według Świętego Mateusza Jezus powiedział do arcykapłanów i starszych ludu: «Co myślicie? Pewien człowiek miał dwóch synów. Zwrócił się do pierwszego i rzekł: „Dziecko, idź i pra...

Czytaj więcej

 

 • W kalendarzu liturgicznym wspominamy:
  - 24.01. – Św. Franciszka Salezego
 • Msze św. w kościele parafialnym w niedzielę o godz. 08.30, 13.00 dla dzieci i wieczorna o godz. 18.00, /intencje
 • Biuro parafialne w miesiącu styczniu czynne jest w piątek od 15.00 do 16.00, ale ważne i pilne sprawy uzgadniamy przez telefon.
 • Okazja do spowiedzi św. przed Mszą
 • Trwa wizyta duszpasterska w naszej parafii zwana kolędą. Serdecznie dziękuję mieszkańcom i rodzinom ulic, które odwiedziłem w minionym tygodniu, za miłe i serdeczne spotkania, rozmowy, poczęstunek i ofiary związane i z kolędą i Radą Parafialną, która działa w naszej wspólnocie. Przede wszystkim dziękuję za dar wspólnej modlitwy w intencjach naszych rodzin i naszych zmarłych!
 • Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na dzisiejszą Mszę św. Paniom Majkowskiej Barbarze i Sikorskiej Agnieszce, a na przyszłą niedzielę prosimy Panie Kijowską Alinę i Kołosowską Edytę.
 • Pięknie dziękuję Firmie BEN-BRUK z jej Prezesem Panem Benedyktem Chłapem na czele, za pomoc w porządkowaniu terenu przy plebanii i placu kościelnego.
 • Zachęcam do adoracji żłóbka, by prosić Bożę Dziecię o potrzebne łaski.
 • Solenizantom i Jubilatom w nadchodzącym tygodniu składamy serdeczne życzenia obfitości łask Bożych, Opieki Matki Bożej, orędownictwa Świętych naszych Patronów, oraz zdrowia, pogody ducha i wszelkiej ludzkiej życzliwości
 • Bóg zapłać za wspólną modlitwę, intencje Mszy, św., Waszą życzliwość i ofiary na potrzeby naszej parafii. Wszystkim życzę dobrej niedzieli i obfitego w łaski Boże tygodnia. Szczęść Wam Boże. Wasz ks. Mirosław.