Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Msze święte

Grzędzice

Niedziele i święta:

830; 1300 (dla dzieci); 1800

Dni powszednie:

wtorek - piątek 1700

 

Żarowo

niedziele i święta - 1100

 

Lubowo

niedziele i święta - 1000

 

Czytaj więcej

Ewangelia na tydzień

Ewangelia (Mt 14, 22-33) Jezus chodzi po jeziorze Słowa Ewangelii według Świętego Mateusza Gdy tłum został nasycony, zaraz Jezus przynaglił uczniów, żeby wsiedli do łodzi i wyprzedzili Go na drugi brzeg, zanim odprawi tłumy. Gdy to uczynił, wyszed...

Czytaj więcej

 

      W przyszłą niedzielę obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego, popularnie zwane Matki Bożej Gromniczne. Na Msze św. przynieśmy ze sobą gromnice.

 • Msze św. w kościele parafialnym w niedzielę o godz. 08.30, 13.00 dla dzieci i wieczorna o godz. 18.00, a w tygodniu, z racji kolędy w piątek o godz. 17.00, /intencje
 • Biuro parafialne czynne jest w piątek od 15.00 do 16.00, ale ważne i pilne sprawy uzgadniamy przez telefon.
 • Okazja do spowiedzi św. pół godziny przed każdą Mszą św. oraz dodatkowo w piątek bezpośrednio po Mszy św. wieczornej.
 • Najbliższa sobota, to I sobota miesiąca lutego. Od 09.00 odwiedzę chorych z posługą duszpasterską, o 11.30 zmiana tajemnic Żywego Różańca, o 12.00 Msza św., a po niej comiesięczna zbiórka naszych ministrantów i kandydatów.
 • W przyszłą niedzielę w kościele parafialnym w Grzędzicah poświęcenie świec o godz. 13.00, a po Mszy św. krótkie spotkanie z rodzicami
 • Trwa wizyta duszpasterska w naszej parafii zwana kolędą. Przy okazji kolędy, tak, jak w ubiegłych latach zostawiam koperty na utrzymanie naszego Seminarium Duchownego w Szczecinie, oraz możemy zamówić Msze św. w różnych intencjach.
 • W najbliższy czwartek zakończenie kolędy. Wszystkim dziękuję za możliwość spotkań, modlitwy, wszelkiej życzliwości, poczęstunki, oraz za Wasze ofiary. Jeżeli w czasie wyznaczonej kolędy, rodziny były nieobecne, a chciałyby wspólnie pomodlić się w swoich domach z kapłanem, poświęcić mieszkania, są nowe ulice do których nie dotarłem, to jest taka możliwość w najbliższą sobotę 9 lutego. Zainteresowanych proszę o kontakt po Mszy św. w zakrystii , lub telefoniczny, aby umówić się na spotkanie. Przy tej okazji dziękuję naszym ministrantom za ich wierna posługę i pomoc przy tegorocznej kolędzie!
 • Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na dzisiejszą Mszę św. Paniom Kijowskiej Alinie i Kołosowskiej Edycie, a na przyszłą niedzielę prosimy Panie Bułacińską Ewę i Bułacińską Małgorzatę.
 • Przyszła niedziela, to pierwsza niedziela lutego. Po Mszach świętych będzie możliwość uregulowania wpłat na Radę Parafialną.
 • Solenizantom i Jubilatom w nadchodzącym tygodniu składamy serdeczne życzenia obfitości łask Bożych, Opieki Matki Bożej, orędownictwa Świętych naszych Patronów, oraz zdrowia, pogody ducha i wszelkiej ludzkiej życzliwości.
 • Bóg zapłać za dar wspólnej modlitwy, intencje Mszy, św., Waszą życzliwość i ofiary na potrzeby naszej parafii. Wszystkim życzę dobrej niedzieli i obfitego w łaski Boże, tygodnia. Szczęść Wam Boże. Wasz ks. Mirosław.