Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Msze święte

Grzędzice

Niedziele i święta:

830; 1300 (dla dzieci); 1800

Dni powszednie:

wtorek - piątek 1700

 

Żarowo

niedziele i święta - 1100

 

Lubowo

niedziele i święta - 1000

 

Czytaj więcej

Ewangelia na tydzień

Ewangelia na niedzielę 12 kwietnia 2020 r. - Wielkanoc Ewangelia (J 20, 1-9) Apostołowie przy grobie Zmartwychwstałego Słowa Ewangelii według Świętego Jana Pierwszego dnia po szabacie, wczesnym rankiem, gdy jeszcze było ciemno, Maria Magdalena ud...

Czytaj więcej

 

 • Msze św. w kościele parafialnym w niedzielę o godz. 08.30, 13.00 dla dzieci i wieczorna o godz. 18.00. Rano w niedzielę o 08.10 śpiewamy godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP. A w tygodniu Msze św. od wtorku do piątku o godz. 17.00. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątek o 16.45 koronka do Bożego Miłosierdzia/intencje
 • Biuro parafialne czynne jest w piątek od 15.00 do 16.00, ale ważne i pilne sprawy uzgadniamy przez telefon.
 • Najbliższy piątek, to I pt miesiąca luty, spowiedź święta pierwszo piątkowa od 16.30.
 • Okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą św. w dni powszednie i w niedzielę, oraz dodatkowo w każdy piątek bezpośrednio po Mszy św. wieczornej. Żeby dobrze przeżyć i odprawić spowiedź św. trzeba mieć wiarę, że nie spowiadamy się kapłanowi i czas, aby do spowiedzi się przygotować. W niedzielę nie zawsze się to udaje, w dni powszednie różnie wracamy z pracy i szkól. Jesteśmy zmęczeni. Dlatego, aby umożliwić czas dla sakramentu pokuty i pojednania, uruchamiamy dodatkowy dyżur w konfesjonale w każdy piątek.
 • Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na dzisiejszą Mszę św. Paniom Bułacińskiej Ewie i Bułacińskiej Małgorzacie, a na przyszłą niedzielę prosimy Panie Czyczyn Władysławę i Czyczyn Dorotę.
 • Wczoraj zakończyłem tegoroczna kolędę. Tym wszystkim Rodzinom, które nawiedziłem z całego serca dziękuję za spotkania, dar modlitwy, ofiary, dobre słowa o naszej pracy, pracy pana Organisty, służbie naszych ministrantów. To budujące. Więcej sprawozdania w przyszłą niedzielę.
 • Przyszła niedziela, to druga niedziela miesiąca luty. Uprzejmie przypominam, że ofiary zbierane na tacę, przeznaczone są na spłacanie termoizolacji plebanii.
 • Bóg zapłać za ofiary, jakie składacie w nowym roku w kopertach na utrzymanie naszego AWSD w Szczecinie.
 • Przyszła niedziela, to druga niedziela miesiąca lutego. Uprzejmie przypominam, że ofiary składane na tacę przeznaczone są na spłacenie termoizolacji plebanii w Grzędzicach. Dziękuję za zrozumienie i chęć współfinansowania.
 • Pięknie dziękuję chorym za wczorajsze spotkania, wspólną modlitwę i ofiary na potrzeby naszej parafii
 • Solenizantom i Jubilatom w nadchodzącym tygodniu składamy serdeczne życzenia obfitości łask Bożych, opieki Matki Bożej, orędownictwa Świętych naszych Patronów, oraz zdrowia, pogody ducha i wszelkiej ludzkiej życzliwości.
 • Wszystkie informacje, ogłoszenia duszpasterskie, intencje mszalne, dyżury sprzątania naszego kościoła są wywieszone w gablocie w przedsionku naszego kościoła, oraz na stronie internetowej.
 • Bóg zapłać za dar wspólnej modlitwy, intencje Mszy, św., Waszą życzliwość i ofiary na potrzeby naszej parafii. Wszystkim życzę dobrej niedzieli i obfitego w łaski Boże, tygodnia. Szczęść Wam Boże.