Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Msze święte

Grzędzice

Niedziele i święta:

830; 1300 (dla dzieci); 1800

Dni powszednie:

wtorek - piątek 1700

 

Żarowo

niedziele i święta - 1100

 

Lubowo

niedziele i święta - 1000

 

Czytaj więcej

Ewangelia na tydzień

Ewangelia (Mt 21, 1-11) Wjazd Jezusa do Jerozolimy Słowa Ewangelii według Świętego Mateusza Gdy się zbliżyli do Jerozolimy i przyszli do Betfage na Górze Oliwnej, wtedy Jezus posłał dwóch uczniów, mówiąc im: «Idźcie do wsi, która jest przed wami...

Czytaj więcej

 

 • W kalendarzu liturgicznym wspominamy:
  - 25.03 Zwiastowanie Pańskie
 • Biuro parafialne czynne jest w piątek od 15.00 do 16.00, ale ważne i pilne sprawy uzgadniamy przez telefon.
 • Msze św. od poniedziałku do soboty o godzinie 17.00. Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu. Możliwość indywidualnej adoracji. O 20.30 nabożeństwo różańcowe, modlitwy błagalne, o 21.00 Apel Jasnogórski, błogosławieństwo i rozesłanie. Zachowując szczególną ostrożność, modlimy się o ustanie pandemii korona wirusa.
 • Okazja do spowiedzi św. przed Mszą św. w dni powszednie i w niedzielę.
 • Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na dzisiejszą Mszę św. Paniom Uznańskiej Grażynie i Celińskiej Jolancie, a na przyszłą niedzielę prosimy Panie Frankowską Iwonę i Grzeszczak Jolantę.
 • Z ogromna radością pragnę poinformować, że wraz z Pierwszym Dniem Wiosny, od piątku 20 marca, możemy łączyć się duchowo w tych trudnych dniach pandemii koronawirusa przez Internet. Na naszej stronie internetowej parafiagrzedzice.pl przez online możemy uczestniczyć we Mszach świętych, nabożeństwach okolicznościowych. Pragnę serdecznie podziękować Firmie SinusNet z jej Prezesem Marcinem Trześniewskim na czele za okazaną pomoc w montażu kamery i całej internetowej instalacji, dzięki której Msza św. „na żywo” z kościoła parafialnego w Grzędzicach i wszystkie nabożeństwa są już w naszych domach.
 • Widzimy, że sytuacja w Polsce rozwija się dynamicznie. Nie wiemy jak dalej. Nie wpadajmy w panikę. Przestrzegajmy wszystkich zarządzeń i ustaleń Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego. Unikajmy większych skupisk, dbajmy o higienę, nie wychodźmy z domów, pomagajmy i wspierajmy się razem, a przede wszystkim proszę Was o modlitwę!
 • Solenizantom i Jubilatom w nadchodzącym tygodniu składamy serdeczne życzenia obfitości łask Bożych, opieki Matki Bożej, orędownictwa Świętych naszych Patronów, oraz zdrowia, pogody ducha i wszelkiej ludzkiej życzliwości
 • Bóg zapłać za dar wspólnej modlitwy, intencje Mszy, św., Waszą życzliwość i ofiary na potrzeby naszej parafii. Wszystkim życzę dobrej niedzieli i obfitego w łaski Boże, tygodnia. Szczęść Wam Boże.