Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Msze święte

Grzędzice

Niedziele i święta:

830; 1300 (dla dzieci); 1800

Dni powszednie:

wtorek - piątek 1700

 

Żarowo

niedziele i święta - 1100

 

Lubowo

niedziele i święta - 1000

 

Czytaj więcej

Ewangelia na tydzień

Ewangelia (J 7, 37-39) Strumienie wody żywej Słowa Ewangelii według Świętego Jana W ostatnim, najbardziej uroczystym dniu Święta Namiotów Jezus wstał i zawołał donośnym głosem: ...

Czytaj więcej

 

 • W kalendarzu liturgicznym wspominamy:
  13.05. – Matki Bożej Fatimskiej. Rocznica zamachu na Ojca św. Jana Pawła II
  14.03. – św. Macieja Apostoła
 • Biuro Parafialne nieczynne do odwołania. W ważnych, pilnych sprawach kontaktujemy się przez telefon/intencje.
 • Okazja do spowiedzi św. przed KAŻDĄ Mszą św. w dni powszednie i w niedzielę, pół godziny przed Mszą św., oraz, w każdy piątek bezpośrednio po Mszy św. wieczornej. Zawsze można się umówić na duchową rozmowę i sakrament pokuty w dogodnym terminie dla zainteresowanych.
 • Przeżywamy miesiąc MAJ. W naszej chrześcijańskiej tradycji jest on poświęcony Matce Bożej.. Nabożeństwa majowe w kościele parafialnym od poniedziałku do soboty o godz. 20.00 połączone z modlitwą o ustanie pandemii, a w niedzielę po Mszy św. wieczornej około 19.00.
 • Solenizantom i Jubilatom w nadchodzącym tygodniu składamy serdeczne życzenia obfitości łask Bożych, opieki Matki Bożej, orędownictwa Świętych naszych Patronów, oraz zdrowia, pogody ducha i wszelkiej ludzkiej życzliwości.
 • Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na dzisiejszą Mszę św. Paniom Bajerowicz Joannie i Leszczyńskiej Sylwii, a na przyszłą niedzielę prosimy Panie Piechota Grażynę i Seweryn Wiesławę.
 • Bóg zapłać za dar wspólnej modlitwy, intencję Mszy św.. ofiary na potrzeby i utrzymanie naszej parafii, jakie składacie w tych trudnych tygodniach, czy to na tacę, czy na konto parafii, czy w innej formie. Dziękuję za wszelką życzliwość. Życzymy dobrej niedzieli i udanego tygodnia. Szczęść Wam Boże. Wasz ks. Mirosław.