Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Msze święte

Grzędzice

Niedziele i święta:

830; 1300 (dla dzieci); 1800

Dni powszednie:

wtorek - piątek 1700

 

Żarowo

niedziele i święta - 1100

 

Lubowo

niedziele i święta - 1000

 

Czytaj więcej

Ewangelia na tydzień

Ewangelia (Mt 21, 28-32) Grzesznicy uwierzyli Janowi Słowa Ewangelii według Świętego Mateusza Jezus powiedział do arcykapłanów i starszych ludu: «Co myślicie? Pewien człowiek miał dwóch synów. Zwrócił się do pierwszego i rzekł: „Dziecko, idź i pra...

Czytaj więcej

 

 • W kalendarzu liturgicznym wspominamy:
  - Jutro 18.05. przypada 100 rocznica Urodzin Karola Wojtyły – św. Jana Pawła II, Patrona naszej Szkoły Podstawowej. Z tej Okazji odprawimy jutro Dziękczynną Mszę św. za życie i Pontyfikat Papieża Polaka o godzinie 18.00, połączoną z nabożeństwem majowym bezpośrednio po Mszy św.
  - W przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
 • WAŻNA INFORMACJA!!
  Od dzisiejszej niedzieli we Mszach św. i Nabożeństwach może brać udział:
  - W Lubowie 14 osób,
  - W Żarowie 20 osób,
  - W Grzędzicach 18 osób. Serdecznie zapraszamy.
 • Biuro Parafialne nieczynne do odwołania. W ważnych, pilnych sprawach kontaktujemy się przez telefon/intencje.
 • Okazja do spowiedzi św. przed KAŻDĄ Mszą św. w dni powszednie i w niedzielę, pół godziny przed Mszą św., oraz, w każdy piątek bezpośrednio po Mszy św. wieczornej. Zawsze można się umówić na duchową rozmowę i sakrament pokuty w dogodnym terminie dla zainteresowanych.
 • Przeżywamy miesiąc MAJ. W naszej chrześcijańskiej tradycji jest on poświęcony Matce Bożej.. Nabożeństwa majowe w kościele parafialnym w dni powszednie o godz. 20.00 połączone z modlitwą o ustanie pandemii, a w niedzielę po Mszy św. wieczornej około 19.00.
 • Bóg zapłać za ofiary, jakie złożyliście w ubiegłą, drugą niedzielę miesiąca maja na spłacenie termoizolacji plebanii.
 • Solenizantom i Jubilatom w nadchodzącym tygodniu składamy serdeczne życzenia obfitości łask Bożych, opieki Matki Bożej, orędownictwa Świętych naszych Patronów, oraz zdrowia, pogody ducha i wszelkiej ludzkiej życzliwości.
 • Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na dzisiejszą Mszę św. Paniom Piechota Grażynie i Seweryn Wiesławie, a na przyszłą niedzielę prosimy Panie Bednarczyk Ewę i Woźniak Martę.
 • Bóg zapłać za dar wspólnej modlitwy, intencję Mszy św.. ofiary na potrzeby i utrzymanie naszej parafii, jakie składacie w tych trudnych tygodniach, czy to na tacę, czy na konto parafii, czy w innej formie. Dziękuję za wszelką życzliwość. Życzymy dobrej niedzieli i udanego tygodnia. Szczęść Wam Boże. Wasz ks. Mirosław.