Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Msze święte

Grzędzice

Niedziele i święta:

830; 1300 (dla dzieci); 1800

Dni powszednie:

wtorek - piątek 1700

 

Żarowo

niedziele i święta - 1100

 

Lubowo

niedziele i święta - 1000

 

Czytaj więcej

Ewangelia na tydzień

Ewangelia (Mt 13, 1-23) Przypowieść o siewcy Słowa Ewangelii według Świętego Mateusza Owego dnia Jezus wyszedł z domu i usiadł nad jeziorem. Wnet zebrały się koło Niego tłumy tak wielkie, że wszedł do łodzi i usiadł, a cały lud stał na brzegu. I m...

Czytaj więcej

 

 • W kalendarzu liturgicznym wspominamy:
  W przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Zakończenie Okresu Wielkanocnego. Zatem jest to ostatni tydzień, aby zrealizować przykazanie kościelne: „Przynajmniej raz w roku spowiadać się, a w czasie wielkanocnym komunię świętą przyjmować”. Korzystajmy z tego źródła miłosierdzia.
 • Msze św. w niedzielę rano o 08.30, 13.00 i wieczorna o godz. 18.00, a w tygodniu od wtorku do piątku o godz. 17.00./ intencje..
 • Okazja do spowiedzi zawsze przed każdą Mszą św. i w dni powszednie i w niedzielę, oraz w każdy piątek bezpośrednio po Mszy św. wieczornej.
 • Biuro Parafialne nieczynne jest do odwołania, ale ważne i pilne sprawy uzgadniamy przez telefon.
 • Ostatni tydzień nabożeństw majowych od poniedziałku do soboty o godz. 20.00.
 • W najbliższy wtorek obchodzimy Dzień Matki. Pamiętajmy w naszych modlitwach o tych żyjących i tych, które odeszły już do wieczności.
 • Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na dzisiejszą Msze św. Paniom Bednarczyk Ewie i Woźniak Marcie, a na przyszłą niedzielę prosimy Panie Rybicką Annę i Pokrzywniak Elwirę.
 • Solenizantom i Jubilatom w nadchodzącym tygodniu składamy serdeczne życzenia obfitości łask Bożych, opieki Matki Bożej, orędownictwa Świętych naszych Patronów, oraz zdrowia, pogody ducha i wszelkiej ludzkiej życzliwości.
 • Bóg zapłać za dar wspólnej modlitwy, intencję Mszy św.. ofiary na potrzeby i utrzymanie naszej parafii, jakie składacie w tym trudnym czasie czy to na tacę, czy na konto parafii, które umieszczone jest na stronie internetowej, czy w innej formie. Za wszelką życzliwość, dobre słowo, troskę o nasze kościoły rodzinom sprzątającym i wspierającym duchowo i materialnie. Życzymy dobrej niedzieli i udanego tygodnia. Szczęść Wam Boże. Wasz ks. Mirosław.