Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Msze święte

Grzędzice

Niedziele i święta:

830; 1300 (dla dzieci); 1800

Dni powszednie:

wtorek - piątek 1700

 

Żarowo

niedziele i święta - 1100

 

Lubowo

niedziele i święta - 1000

 

Czytaj więcej

Ewangelia na tydzień

Ewangelia (Mt 13, 1-23) Przypowieść o siewcy Słowa Ewangelii według Świętego Mateusza Owego dnia Jezus wyszedł z domu i usiadł nad jeziorem. Wnet zebrały się koło Niego tłumy tak wielkie, że wszedł do łodzi i usiadł, a cały lud stał na brzegu. I m...

Czytaj więcej

 

 • W kalendarzu liturgicznym wspominamy:
  - 17.06. ŚW. Alberta Chmielowskiego
 • Msze św. w niedzielę w kościele parafialnym w Grzędzicach rano o 08.30, 13.00 i 18.00, a w tym tygodniu od wtorku do piątku o godz. 17.00, / intencje /
 • Biuro Parafialne czynne jest w piątek od 15.00 do 16.00, ale ważne i pilne sprawy uzgadniamy przez telefon.
 • Okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą św.
 • Raz jeszcze pragnę serdecznie podziękować za przygotowania Uroczystości Bożego Ciała, za przepiękne ołtarze w naszych wioskach, Rodzinom, które te ołtarze montowały, za wyobraźnie, pomysły, kwiaty, Panu Organiście, naszym Strażakom za ich posługę i w Żarowie iw Grzędzicach, Panom asystującym księdzu proboszczowi, ministrantom, dziewczynkom sypiącym kwiatki. Dziękuję za duchową atmosferę i wspólną modlitwę w czasie procesji. Wszystkim za wszystko Bóg zapłać.
 • Trwa Oktawa Bożego Ciała. Msze św. z procesjami wokół kościoła od wtorku do czwartku o godz. 17.00. W czwartek na zakończenie oktawy poświęcenie wianków.
 • Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na dzisiejszą Mszę św. Paniom Jaroszek Barbarze i Ząbek Elżbiecie, a na przyszłą niedzielę prosimy Panie Daroszewską Lidię i Puzio Katarzynę.
 • Solenizantom i Jubilatom w nadchodzącym tygodniu składamy serdeczne życzenia obfitości łask Bożych, opieki Matki Bożej, oraz zdrowia, pogody ducha i wszelkiej ludzkiej życzliwości.
 • Bóg zapłać za dar wspólnej modlitwy, intencję Mszy św., Waszą życzliwość i ofiary na potrzeby naszej parafii, ofiary na nasze seminarium duchowne w Szczecinie. Wszystkim życzę dobrej niedzieli i udanego tygodnia. Szczęść Wam Boże! Wasz ks.Mirosław.