Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Msze święte

Grzędzice

Niedziele i święta:

830; 1300 (dla dzieci); 1800

Dni powszednie:

wtorek - piątek 1700

 

Żarowo

niedziele i święta - 1100

 

Lubowo

niedziele i święta - 1000

 

Czytaj więcej

Ewangelia na tydzień

Ewangelia (Mt 13, 1-23) Przypowieść o siewcy Słowa Ewangelii według Świętego Mateusza Owego dnia Jezus wyszedł z domu i usiadł nad jeziorem. Wnet zebrały się koło Niego tłumy tak wielkie, że wszedł do łodzi i usiadł, a cały lud stał na brzegu. I m...

Czytaj więcej

 

  • Rozpoczęły się wakacje. Dla jednych czas urlopu i wypoczynku, dla innych czas pracy przy żniwach i innych czynnościach gospodarczych. Wyjeżdżającym życzymy miłego wypoczynku i szczęśliwego powrotu, przybyłym Gościom dobrego czasu w naszej parafii. Bądźcie powitani i pozdrowieni. Przypominam jednak, że katolik nie ma wakacji od Pana Boga, modlitwy i niedzielnej Mszy św.
  • Informuję, że w miesiącu Lipcu, Msze św. w niedzielę bez zmian: czyli rano o 08.30, 13.00 i wieczorna o 18.00, a w tygodniu Msza św. w piątek o godz. 17.00/ intencje
  • Biuro Parafialne czynne jest w czasie wakacji w piątek o godz. 17.30, czyli bezpośrednio po Mszy św. wieczornej.
  • Sprawy losowe zgłaszamy w parafii Reptowo do ks. Proboszcza Pawła Ostrowskiego. Nr telefonu wywieszony jest na drzwiach Biura Parafialnego.
  • Zmiana tajemnic Żywego Różańca w najbliższą środę 1 lipca. O 16.30 różaniec, o 17.00 Msza św.
  • Serdeczne podziękowania pragnę przekazać tym wszystkim, którzy przyczynili się do współorganizowania Uroczystości Odpustu ku czci św. Ap. Piotra i Pawła w Grzędzicach, za zorganizowanie V Festynu Odpustowego. Pani Jaroszek Barbarze. Paniom, które upiekły ciasto, ugotowały bigos z młodej kapusty, Panu Waldkowi Jaroszkowi za pieczenie kiełbasek. Panu Organiście za piękną oprawę muzyczną Mszy św., zorganizowanie grupy muzyków, którzy pięknym śpiewem i grą na instrumentach uświetnili naszą doroczną Uroczystość, naszym Ministrantom za ich posługę przy ołtarzu, naszym Druhom Strażakom oraz wszystkim obecnym na Mszy św. za życzliwość i modlitwę! A na pikniku za atmosferę braterstwa. Następny odpust za rok.
  • Bóg zapłać za przygotowanie naszego kościoła Paniom Kubsik Bożenie i Stefaniuk Dorocie, a na przyszłą niedzielę prosimy Panie Kręzel Barbarę i Rojek Marię. Pięknie dziękujemy Panu Jackowi Grzeszczakowi za skoszenie trawy na placu kościelnym.
  • Przyszła niedziela, to pierwsza niedziela miesiąca lipca. Możliwość uregulowania składek na Radę Parafialną po Mszy św.
  • Solenizantom i Jubilatom w nadchodzącym tygodniu składamy serdeczne życzenia obfitości łask Bożych, opieki Matki Bożej, orędownictwa Świętych naszych Patronów, oraz zdrowia, pogody ducha i wszelkiej ludzkiej życzliwości.
  • Bóg zapłać za dar wspólnej modlitwy, intencję Mszy św., Waszą życzliwość i ofiary na potrzeby naszej parafii. Wszystkim życzę dobrej niedzieli i udanego tygodnia. Szczęść Wam Boże! Wasz ks. Mirosław.