Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Msze święte

Grzędzice

Niedziele i święta:

830; 1300 (dla dzieci); 1800

Dni powszednie:

wtorek - piątek 1700

 

Żarowo

niedziele i święta - 1100

 

Lubowo

niedziele i święta - 1000

 

Czytaj więcej

Ewangelia na tydzień

Ewangelia (Mt 22, 34-40) Największe przykazanie Słowa Ewangelii według Świętego Mateusza Gdy faryzeusze posłyszeli, że zamknął usta saduceuszom, zebrali się razem, a jeden z nich, uczony w Prawie, wystawiając Go na próbę, zapytał: «Nauczycielu, kt...

Czytaj więcej

 

 • W kalendarzu liturgicznym wspominamy:
  - 22.07. – Św. Marii Magdaleny
  - 23.07. – Św. Brygidy
  - 24.07. – Św. Kingi
  - 25.07.- Św. Jakuba Apostoła. Jest to Dzień Imienin naszego Pana Organisty. Pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach.
 • Serdecznie witamy i pozdrawiamy przybyłych Gości do naszych rodzin i naszej parafii. Życzymy, aby Wasz pobyt, dostojni Goście, pogłębiał więzy rodzinne i przyjazne.
 • W najbliższą środę przypada 13 rocznica tragicznej śmierci śp. Ks. Proboszcza Zenona Łuczaka. Pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach. Przy tej okazji dziękuję tym Parafianom, którzy zamawiają za śp. Ks. Proboszcza Msze św. i pamiętają o Nim w listopadowych wypominkach.
 • Biuro Parafialne czynne jest w najbliższy piątek o godz. 17.30, czyli po Mszy św. wieczornej
 • Sprawy losowe zgłaszamy w Reptowie u ks. Proboszcza Pawła Ostrowskiego.
 • Bóg zapłać za przygotowanie naszego kościoła Paniom Zaręba Urszuli i Jagiełka Elwirze, a na przyszłą niedzielę prosimy Panie Frańczuk Krystynę i Szwaczkowską Darię.
 • Bóg zapłać za ofiary, jakie złożyliście w ubiegłą, drugą niedzielę miesiąca lipca, na spłacenie termoizolacji plebanii w Grzędzicach.
 • Drogim Rolnikom życzymy dobrej pogody na czas żniw i obfitych plonów.
 • Solenizantom i Jubilatom w nadchodzącym tygodniu składamy serdeczne życzenia obfitości łask Bożych, opieki Matki Bożej, orędownictwa Świętych naszych Patronów, oraz zdrowia, pogody ducha i wszelkiej ludzkiej życzliwości.
 • Bóg zapłać za dar wspólnej modlitwy, intencję Mszy św., Waszą życzliwość i ofiary na potrzeby naszej parafii. Wszystkim życzę dobrej niedzieli i udanego tygodnia. Szczęść Wam Boże! Wasz ks. Mirosław.