Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Msze święte

Grzędzice

Niedziele i święta:

830; 1300 (dla dzieci); 1800

Dni powszednie:

wtorek - piątek 1700

 

Żarowo

niedziele i święta - 1100

 

Lubowo

niedziele i święta - 1000

 

Czytaj więcej

Ewangelia na tydzień

Ewangelia (Mt 5, 1-12a) Błogosławieni ubodzy duchem Słowa Ewangelii według świętego Mateusza Jezus, widząc tłumy, wyszedł na górę. A gdy usiadł, przystąpili do Niego Jego uczniowie. Wtedy otworzył swoje usta i nauczał ich tymi słowami: «Błogosław...

Czytaj więcej

 

 • Msze św. w kościele parafialnym w Grzędzicach w niedzielę rano o godz. 08.30, 13.00 od przyszłej niedzieli dla dzieci i wieczorna o godz. 18.00. Rano w niedziele o 08.10 śpiewamy Godzinki ku czci Niep. Poczęcia NMP, w środę nowenna do MB Nieust. Pomocy /intencje
 • Okazja do spowiedzi św. pół godziny przed każdą Mszą św., oraz dodatkowo w każdy piątek bezpośrednio po Mszy św. wieczornej. Ktoś potrzebuje skorzystać ze spowiedzi św., czy to przed ślubem, czy przed chrztem, czy przed niedzielą, czy mieć więcej czasu na sakrament pokuty i pojednania, ma taką okazję i możliwość.
 • We wtorek 1 września o godzinie 18.00 odprawimy Mszę św. w intencji naszych dzieci, młodzieży, Nauczycieli i Wychowawców, oraz Pracowników naszych Szkół z racji rozpoczęcia Nowego Roku Szkolnego. Serdecznie zapraszamy.
 • W tym tygodniu swoją spowiedź św. mają dzieci i młodzież. W środę od 16.30 dzieci z klas IV- VI, w czwartek VII i VIII, w piątek ponadpodstawowa. Rozpocznijmy Nowy Rok szkolny pojednani z Panem Bogiem.
 • Najbliższy piątek, to pierwszy piątek miesiąca września i spowiedź pierwszo piątkowa od 16.30.
 • Biuro Parafialne czynne jest w piątek od 15.00 do 16.0 0, ale ważne, pilne sprawy uzgadniamy przez telefon.
 • W najbliższą pierwszą sobotę września rano odwiedzę naszych chorych z posługa duszpasterską, godz.11.30 zmiana tajemnic Żywego Różańca, o godz. 12.00 Msza św. i pierwsza po wakacjach zbiórka naszych Ministrantów.
 • W przyszłą niedzielę w Grzędzicach o godz. 13.00 poświęcimy tornistry naszym najmłodszym studentom z zerówki i klasy pierwszej. Spotkanie z rodzicami dzieci, klas IV i V ( czyli dzieci rocznicowych) również w przyszłą niedzielę o godz. 13.00, spotkanie z Rodzicami kandydatów do bierzmowanie również w przyszłą niedzielę o godz. 18.00. Te spotkania dotyczą rodziców, których dzieci chodzą do szkoły i w Grzędzicach i w Stargardzie.
 • Przyszła niedziela, to pierwsza niedziela miesiąca września. Uprzejmie przypominam, że po Mszach św. będzie możliwość uregulowania wpłat na Rade Parafialną.
 • Pięknie dziękuję Pielgrzymom z Żarowa za wotum.
 • Panu Jackowi dziękuję za skoszenie trawy na placu kościelnym w Grzędzicach, a Panu Mirkowi Korczowskiemu w Żarowie, oraz jego pomoc przy Kościele, troska o nagłośnienie, przy organizacji pogrzebów i innych.
 • Z racji niepewnych dni wrześniowych z uwagi na trwającą pandemię, informuję, że pielgrzymkę do Częstochowy przekładamy z września na maj przyszłego roku, dokładnie 13.05-15.05.2021.
 • Bóg zapłać za przygotowanie naszego kościoła na dzisiejszą liturgię Paniom Szwabowicz Agnieszce i Dusza Monice, a na przyszłą niedzielę prosimy Panie Stelmasik Joannę i Kucharską Agnieszkę.
 • Solenizantom i Jubilatom w nadchodzącym tygodniu składamy serdeczne życzenia obfitości łask Bożych, oraz zdrowia, pogody ducha i wszelkiej ludzkiej życzliwości.
 • Bóg zapłać za dar wspólnej modlitwy, intencję Mszy św., Waszą życzliwość i ofiary na potrzeby naszej parafii, ofiary na nasze Seminarium Duchowne w Szczecinie. Wszystkim życzę dobrej niedzieli i udanego tygodnia. Szczęść Wam Boże!