Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Msze święte

Grzędzice

Niedziele i święta:

830; 1300 (dla dzieci); 1800

Dni powszednie:

wtorek - piątek 1700

 

Żarowo

niedziele i święta - 1100

 

Lubowo

niedziele i święta - 1000

 

Czytaj więcej

Ewangelia na tydzień

Ewangelia (Mt 5, 1-12a) Błogosławieni ubodzy duchem Słowa Ewangelii według świętego Mateusza Jezus, widząc tłumy, wyszedł na górę. A gdy usiadł, przystąpili do Niego Jego uczniowie. Wtedy otworzył swoje usta i nauczał ich tymi słowami: «Błogosław...

Czytaj więcej

 

 • W kalendarzu liturgicznym wspominamy:
  - 08.09. Narodzenie NMP
 • Msze św. w kościele parafialnym w Grzędzicach w niedzielę rano o godz. 08.30, 13.00 dla dzieci i wieczorna o godz. 18.00. Rano w niedziele o 08.10 śpiewamy Godzinki ku czci Niep. Poczęcia NMP, w środę nowenna do MB Nieust. Pomocy /intencje
 • Okazja do spowiedzi św. pół godziny przed każdą Mszą św., oraz dodatkowo w każdy piątek bezpośrednio po Mszy św. wieczornej. Ktoś potrzebuje skorzystać ze spowiedzi św., czy to przed ślubem, czy przed chrztem, czy przed niedzielą, czy mieć więcej czasu na sakrament pokuty i pojednania, ma taką okazję i możliwość.
 • Biuro Parafialne czynne jest w piątek od 15.00 do 16.00, ale ważne, pilne sprawy uzgadniamy przez telefon.
 • Dzisiaj spotkanie Rodziców Pierwszokomunijnych z klas IV w kościele parafialnym o godz. 13.00. Spotkanie Rodziców kandydatów do bierzmowania uczniów klas VII, VIII, dzisiaj o godz. 18.00 w Grzędzicach.
 • Spotkanie Rodziców Dzieci Pierwszokomunijnych z klas III z Grzędzic i Stargardu w przyszłą niedzielę o godz. 13.00. Omówimy roczne przygotowanie do Uroczystości. Dzieciom wręczymy indeksy, które miały otrzymać w Wielki Czwartek.
 • Spotkanie Rodziców dzieci klas I i II tych z Grzędzic i tych uczących się w Stargardzie za dwa tygodnie 20.09. w niedzielę o godz. 13.00. Przypominam, że przygotowanie do I Komunii św. w naszej parafii jest od I klasy Szkoły Podstawowej.
 • Bóg zapłać za przygotowanie naszego kościoła na dzisiejszą liturgię Paniom Stelmasik Joannie i Kucharskiej Agnieszce, a na przyszłą niedzielę prosimy Panią Martę Pająk wraz ze swoją ekipą.
 • Solenizantom i Jubilatom w nadchodzącym tygodniu składamy serdeczne życzenia obfitości łask Bożych, oraz zdrowia, pogody ducha i wszelkiej ludzkiej życzliwości.
 • Wszystkie informacje, ogłoszenia duszpasterskie, intencje mszalne, dyżury sprzątania naszego kościoła, wywieszone są w gablocie, w przedsionku kościoła, oraz na stronie internetowej parafii
 • Bóg zapłać za dar wspólnej modlitwy, intencję Mszy św., Waszą życzliwość i ofiary na potrzeby naszej parafii, za ofiary na nasze Seminarium Duchowne w Szczecinie. Wszystkim życzę dobrej niedzieli i udanego tygodnia. Szczęść Wam Boże!