Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Msze święte

Grzędzice

Niedziele i święta:

830; 1300 (dla dzieci); 1800

Dni powszednie:

wtorek - piątek 1700

 

Żarowo

niedziele i święta - 1100

 

Lubowo

niedziele i święta - 1000

 

Czytaj więcej

Ewangelia na tydzień

Ewangelia (Mt 5, 1-12a) Błogosławieni ubodzy duchem Słowa Ewangelii według świętego Mateusza Jezus, widząc tłumy, wyszedł na górę. A gdy usiadł, przystąpili do Niego Jego uczniowie. Wtedy otworzył swoje usta i nauczał ich tymi słowami: «Błogosław...

Czytaj więcej

 

 • Okazja do spowiedzi św. pół godziny przed każdą Mszą św., oraz dodatkowo w każdy piątek bezpośrednio po Mszy św. wieczornej. Ktoś potrzebuje skorzystać ze spowiedzi św., czy to przed ślubem, czy przed chrztem, czy przed niedzielą, czy mieć więcej czasu na sakrament pokuty i pojednania, ma taką okazję i możliwość.
 • Biuro Parafialne czynne jest w piątek od 15.00 do 16.00, ale ważne, pilne sprawy uzgadniamy przez telefon./ intencje
 • Ostatni tydzień nabożeństw różańcowych. Zapraszam serdecznie do wspólnej modlitwy. Wszyscy boimy się pandemii korona wirusa, a czy zaufaliśmy w moc modlitwy?
 • W najbliższą niedzielę Uroczystość WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH, a w poniedziałek WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH. Chciejmy pamiętać w naszych modlitwach o zmarłych rodzicach, krewnych, kapłanach, nauczycielach i wszystkich, którzy odeszli już do wieczności. Przypominam, że w czasie oktawy Uroczystości Wszystkich Świętych, można uzyskać odpust i ofiarować go za naszych zmarłych. Aby taki odpust otrzymać, należy przyjąć komunię św., nawiedzić cmentarz i pomodlić się w intencjach Ojca św. Dajmy naszym zmarłym to co najcenniejsze – dar naszej modlitwy!
  Informuję, że Msze św. 1 listopada w niedzielę, odprawimy w Grzędzicach w kościele rano o 08.30, na cmentarzu o godz. 12.00, w Żarowie na cmentarzu o godz. 10.00, a 2 listopada Msze św. 17.00 w Lubowie, 18.00 w Żarowie, 19.00 w Grzędzicach.
  Po Mszy św. można wziąć kartkę z napisem WYPOMINKI. Wyraźnie wypisujemy imiona, jeszcze wyraźniej nazwiska naszych zmarłych, których polecać będziemy Bożemu Miłosierdzie przez cały miesiąc listopad.
 • Bóg zapłać za przygotowanie naszego kościoła na dzisiejszą liturgię, Paniom Baradziej Genowefie i Świąder Katarzynie, a na przyszłą niedzielę prosimy Panie Ziller Barbarę i Krzepkowską Joannę.
 • Solenizantom i Jubilatom w nadchodzącym tygodniu składamy serdeczne życzenia obfitości łask Bożych, oraz zdrowia, pogody ducha i wszelkiej ludzkiej życzliwości.
 • Bóg zapłać za dar wspólnej modlitwy, intencję Mszy św., Waszą życzliwość i ofiary na potrzeby naszej parafii, oraz naszego Seminarium Duchownego w Szczecinie. Wszystkim życzę dobrej niedzieli i udanego tygodnia. Szczęść Wam Boże!