Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Msze święte

Grzędzice

Niedziele i święta:

830; 1300 (dla dzieci); 1800

Dni powszednie:

wtorek - piątek 1700

 

Żarowo

niedziele i święta - 1100

 

Lubowo

niedziele i święta - 1000

 

Czytaj więcej

Ewangelia na tydzień

Ewangelia (Mt 5, 1-12a) Błogosławieni ubodzy duchem Słowa Ewangelii według świętego Mateusza Jezus, widząc tłumy, wyszedł na górę. A gdy usiadł, przystąpili do Niego Jego uczniowie. Wtedy otworzył swoje usta i nauczał ich tymi słowami: «Błogosław...

Czytaj więcej

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XXXI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 2020R

UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

 


1. Msze św. w kościele parafialnym w Grzędzicach w niedzielę rano o godz. 08.30, 13.00 dla dzieci i wieczorna o godz. 18.00. Rano w niedziele o 08.10 śpiewamy Godzinki ku czci Niep. Poczęcia NMP, a w tygodniu od wtorku do piątku o godz. 17.00. W środę nowenna do MBNP. /intencje

2. Okazja do spowiedzi św. pół godziny przed każdą Mszą św., oraz dodatkowo w każdy piątek bezpośrednio po Mszy św. wieczornej. Ktoś potrzebuje skorzystać ze spowiedzi św., czy to przed ślubem, czy przed chrztem, czy przed niedzielą, czy mieć więcej czasu na sakrament pokuty i pojednania, ma taką okazję i możliwość.

3. Jutro 2 listopada, Wspomnienie wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. w Lubowie o godz. 17.00, w Żarowie o godz. 18.00, w Grzędzicach o godz. 19.00

4. Modlimy się za naszych zmarłych poleconych w tegorocznych wypominkach w niedzielę i w dni powszednie. W Lubowie w środę o godz. 18.00, w Żarowie w czwartek o godz. 18.00.

5. Najbliższy piątek, to pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź św. od 16.30, w pierwszą sobotę listopada odwiedzę chorych z posługą od 09.00, o 11.30 zmiana tajemnic Żywego Różańca, o 12.00 Msza św., a po niej comiesięczna zbiórka naszych Ministrantów.

6. W najbliższy piątek spotkanie kandydatów do bierzmowania uczniów klas VII i VIII w Grzędzicach o godz. 18.00.

7. Przyszła niedziela, to druga niedziela miesiąca listopada. Uprzejmie przypominam, że ofiary zbierane na tacę w , przeznaczone są na termoizolację plebanii. Bóg zapłać za tę życzliwość i ofiarność.

8. Pięknie dziękuję za Waszą obecność na naszych cmentarzach , za dar modlitwy za naszych zmarłych, za przygotowanie polowych ołtarzy i w Żarowie i w Grzędzicach. W Żarowie za wypożyczenie namiotu, jego montaż, nagłośnienie. Wiele pracy i trudu. Bardzo serdecznie za to dziękuję. W Grzędzicach ekipie ministrancko-strażackiej również za zorganizowanie namiotu, pomoc w jego montażu.

9. Bóg zapłać za przygotowanie naszego kościoła na dzisiejszą liturgię, Paniom Ziller Barbarze i Krzepkowskiej Joannie, a na przyszłą niedzielę prosimy Panie Fryta Joannę i Stasiukiewicz Agatę ,oraz za wygrabienie liści na placu kościelnym.

10. Solenizantom i Jubilatom w nadchodzącym tygodniu składamy serdeczne życzenia obfitości łask Bożych, oraz zdrowia, pogody ducha i wszelkiej ludzkiej życzliwości.

11. Bóg zapłać za dar wspólnej modlitwy, intencję Mszy św., Waszą życzliwość i ofiary na potrzeby naszej parafii, oraz na nasze AWSD w Szczecinie. Wszystkim życzę dobrej niedzieli i udanego tygodnia. Szczęść Wam Boże. Wasz ks. Mirosław.