Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO 2021R.

 

1. Msze św. w kościele parafialnym w niedzielę o godz. 08.30, 13.00 dla dzieci i wieczorna o godz. 18.00. Rano w niedzielę o 08.10 śpiewamy godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP. A w tygodniu Msze św. od środy do piątku o godz. 17.00. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy/intencje.

2. W najbliższy wtorek Uroczystość Ofiarowania Pańskiego, zwana potocznie Matki Bożej Gromniczne. Msze św. 17.00 Lubowo, 18.00 Żarowo, 19.00 Grzędzice. W Mszy św. obrzęd poświęcenia gromnic.

3. Natomiast poświęcenie świec i zaległych medalików dla kandydatów do I Komunii św. w przyszłą niedzielę o 13.00. Po Mszy św. ważne spotkanie z Rodzicami.

4. Biuro parafialne czynne jest zdalnie, ale ważne i pilne sprawy uzgadniamy przez telefon.

5. Najbliższy piątek, to I pt miesiąca -  luty, spowiedź święta pierwszo piątkowa od 16.30.

6. Okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą św. w dni powszednie i w niedzielę, oraz dodatkowo w każdy piątek bezpośrednio po Mszy św. wieczornej. Żeby dobrze przeżyć i odprawić spowiedź św. trzeba mieć wiarę, że nie spowiadamy się kapłanowi i czas, aby do spowiedzi się przygotować . W niedzielę nie zawsze się to udaje, w dni powszednie różnie wracamy z pracy i szkól. Jesteśmy zmęczeni. Dlatego, aby umożliwić czas dla sakramentu pokuty i pojednania, uruchamiamy dodatkowy dyżur w konfesjonale w każdy piątek bezpośrednio po Mszy św. wieczornej około 17.30.

7. W najbliższą I sobotę miesiąca rano od 09.00 odwiedzę chorych z posługą duszpasterską, o 11.30 zmiana tajemnic Żywego Różańca, o 12.00 Msza św, a po niej zbiórka naszych ministrantów

8. Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na dzisiejszą Mszę św. Paniom Szydłowskiej Grażynie i Poziemskiej Jolancie , a na przyszłą niedzielę prosimy Panie Maczek Agnieszkę i Szydłowska Karolinę.

9. Wczoraj zakończyłem tegoroczna kolędę. Tym wszystkim Rodzinom, które mnie zaprosily z całego serca dziękuję za spotkania, dar modlitwy, ofiary, dobre słowa o naszej pracy, pracy pana Organisty, służbie naszych ministrantów. To budujące. Więcej sprawozdania w przyszłą niedzielę. Jeżeli w czasie wyznaczonej kolędy, rodziny były nieobecne, a chciałyby wspólnie pomodlić się w swoich domach z kapłanem, poświęcić mieszkania, to jest taka możliwość w najbliższą sobotę 6 lutego. Zainteresowanych proszę o kontakt po Mszy św. w zakrystii, lub telefoniczny, aby umówić się na spotkanie. Również można się umówić w innym, dogodnym terminie.

10. Przyszła niedziela, to pierwsza niedziela miesiąca lutego. Uprzejmie przypominam, że po Mszach św. będzie możliwość uregulowania comiesięcznych wpłat na Radę Parafialna.

11. Bóg zapłać za ofiary, jakie składacie w nowym roku w kopertach na utrzymanie naszego AWSD w Szczecinie.

12. Pięknie dziękuję w imieniu pogorzelców i swoim własnym za chrześcijańską solidarność, jaką okazaliście w ubiegłą niedzielę, wspierając modlitewnie i finansowo poszkodowanych.

13. Solenizantom i Jubilatom w nadchodzącym tygodniu składamy serdeczne życzenia obfitości łask Bożych, opieki Matki Bożej, orędownictwa Świętych naszych Patronów, oraz zdrowia, pogody ducha i wszelkiej ludzkiej życzliwości.

14. Wszystkie informacje, ogłoszenia duszpasterskie, intencje mszalne, dyżury sprzątania naszego kościoła są wywieszone w gablocie w przedsionku naszego kościoła, oraz na stronie internetowej.

15. Bóg zapłać za dar wspólnej modlitwy, intencje Mszy, św., Waszą życzliwość i ofiary na potrzeby naszej parafii. Wszystkim życzę dobrej niedzieli i obfitego w łaski Boże, tygodnia. Szczęść Wam Boże.