Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Msze święte

Grzędzice

Niedziele i święta:

830; 1300 (dla dzieci); 1800

Dni powszednie:

wtorek - piątek 1700

 

Żarowo

niedziele i święta - 1100

 

Lubowo

niedziele i święta - 1000

 

Czytaj więcej

Ewangelia na tydzień

Ewangelia (Mt 5, 1-12a) Błogosławieni ubodzy duchem Słowa Ewangelii według świętego Mateusza Jezus, widząc tłumy, wyszedł na górę. A gdy usiadł, przystąpili do Niego Jego uczniowie. Wtedy otworzył swoje usta i nauczał ich tymi słowami: «Błogosław...

Czytaj więcej

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA V NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 2021R.

 

1. Msze św. w kościele parafialnym w niedzielę o godz. 08.30, 13.00 dla dzieci i wieczorna o godz. 18.00. W tygodniu od wtorku do piątku o godz. 17.00. W środę nowenna do MBNP. Rano w niedzielę o 08.10 śpiewamy godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP. /intencje.

2. Okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą św., oraz dodatkowo w każdy piątek bezpośrednio po Mszy św. wieczornej około 17.30.

3. Biuro Parafialne funkcjonuje zdalnie, ale ważne pilne sprawy uzgadniamy przez telefon.

4. W najbliższy piątek spotkanie kandydatów do bierzmowania uczniów klas VIII o godz. 18.00 w Grzędzicach.

5. W czwartek 11.02. obchodzimy Światowy Dzień Chorych, z tej okazji zapraszam naszych chorych na Mszę św. o godz. 17.00, podczas której, udzielimy Sakramentu Namaszczenia Chorych.

6. Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na dzisiejszą Mszę św., oraz pomoc w demontażu tegorocznej szopki Szydłowskiej Grażynie i Poziemskiej Jolancie, a na przyszłą niedzielę prosimy Panie Maczek Agnieszkę i Szydłowską Karolinę.

7. Pięknie dziękuję Panom Konina Kazimierzowi, Rojek Zbigniewowi, Siwek Krzysztofowi i Zubek Janowi za demontaż świątecznej dekoracji.

8. Bóg zapłać naszym chorym za wczorajsze spotkania, modlitwę i ofiary na potrzeby naszej parafii.

9. Solenizantom i Jubilatom w nadchodzącym tygodniu składamy serdeczne życzenia obfitości łask Bożych, opieki Matki Bożej, orędownictwa Świętych naszych Patronów oraz zdrowia, pogody ducha i wszelkiej ludzkiej życzliwości.

10. Wszystkie informacje, ogłoszenia duszpasterskie, intencje mszalne, dyżury sprzątania naszego kościoła są wywieszone w gablocie w przedsionku naszego kościoła oraz na stronie internetowej.

11. Bóg zapłać za dar wspólnej modlitwy, intencje Mszy, św., Waszą życzliwość i ofiary na potrzeby naszej parafii. Wszystkim życzę dobrej niedzieli i obfitego w łaski Boże, tygodnia. Szczęść Wam Boże.