Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 2021R.

1. Msze św. w niedzielę w kościele parafialnym w Grzędzicach rano o 08.30, 13.00 i 18.00, a w tym tygodniu od wtorku do piątku o godz. 17.00 , / intencje /

2. Biuro Parafialne czynne jest w piątek od 15.00 do 16.00, ale ważne i pilne sprawy uzgadniamy przez telefon.

3. Okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą św.

4. W ramach Dnia Dziecka i w duchu wdzięczności naszym ministrantom za ich gorliwą służbę przy ołtarzu, parafia organizuje wyjazd do kręgielni w dniu 21.06.

5. Pięknie dziękuję Rodzinie Kuźniak za zorganizowanie spotkania z Ks. Biskupem Bronisławem z Odessy, który tydzień temu złożył w naszej parafii wizytę, odprawił wieczorną Mszę św.

6. Do stanu małżeńskiego przygotowują się Gurak Michał, kaw. zam. w Grzędzicach; Zwierzchowska Tina, panna, zam. w Stargardzie. Wszelkie przeszkody kanoniczne należy zgłosić w biurze parafialnym.

7. Z OGROMNĄ RADOŚCIĄ INFORMUJĘ I ZAPRASZAM W PRZYSZŁĄ NIEDZIELĘ DO STARGARDZKIEJ Kolegiaty na wielkie dzieło Wolfganga Amadeusza Mozarta, dyryguje nasz Kuba Wnuk. Rozpoczęcie o godzinie 16.00.

8. Zbliżamy się do święta naszej parafii czyli Odpustu ku czci naszych Patronów św. Apostołów Piotra i Pawła. Tegorocznej modlitwie odpustowej przewodniczył ks. Proboszcz z Reptowa Paweł Ostrowski w sobotę 26.06 o godz. 17.00.

9. Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na dzisiejszą Mszę św. Nowożeńcom i Rodzicom Kandydatów do Bierzmowania, a na przyszłą niedzielę prosimy Panie Karpińską Weronikę i Bartoń Annę. Pięknie dziękuję za skoszenie trawy na placu kościelnym i przy plebanii Panu Jackowi Grzeszczakowi.

10. Raz jeszcze pragnę podziękować Rodzicom naszych nowobierzmowanych za wczorajszą Uroczystość Bierzmowania, atmosferę modlitwy w kościele, ofiary na potrzeby parafii, samym ósmoklasistom za ich zaangażowanie, ministrantom i panu Organiście za dyspozycyjność, firmie Catering u Kasi za zorganizowanie poczęstunku na plebani, Panu Jankowi za pomoc.

11. Zbliżamy się do wakacji, czasu urlopów i wypoczynku. Jeżeli ktoś wie, że ma być chrzestnym, chrzestną i potrzebuje zaświadczania o tożsamości chrześcijańskie, to należy zgłosić się w do końca czerwca w biurze parafialnym, Ksiądz zastępujący nie ma takich uprawnień, aby wydać takie zaświadczenie!

12. Solenizantom i Jubilatom w nadchodzącym tygodniu składamy serdeczne życzenia obfitości łask Bożych, opieki Matki Bożej, oraz zdrowia, pogody ducha i wszelkiej ludzkiej życzliwości.

13. Bóg zapłać za dar wspólnej modlitwy, intencję Mszy św., Waszą życzliwość i ofiary na potrzeby naszej parafii, ofiary na nasze seminarium duchowne w Szczecinie. Wszystkim życzę dobrej niedzieli i udanego tygodnia. Szczęść Wam Boże! Wasz ks. Mirosław