Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 2021 R.


1. Msze św. w niedzielę: rano o 08.30, 13.00 i wieczorna o 18.00, a w tym tygodniu Msze św. od wtorku do soboty o godz. 17.00/ intencje

2. Biuro Parafialne czynne jest w piątek od 15.00 do 16.00, ale ważne i pilne sprawy uzgadniamy przez telefon. Jeżeli ktoś potrzebuje zaświadczenia, że może być chrzestnym/chrzestną, to proszę się zgłosić do biura, ponieważ w czasie wakacji, ksiądz zastępujący nie ma takich uprawnień.

3. W najbliższy piątek zakończenie Roku Szkolnego. Jakże trudnego z racji pandemii. Serdecznie zapraszam Dyrekcję, Nauczycieli, Dzieci i Rodziców, Pracowników naszej Szkoły 25.06. o godz., 08.00 na Mszę św. dziękczynną.

4. Jutro w poniedziałek wyjazd naszych ministrantów na kręgle. Zbiórka przy przystanku autobusowym o godz. 12.15.

5. A w najbliższą sobotę 26.06. ŚWIĘTO naszej wspólnoty parafialnej. Uroczystość Patronów naszej Parafii św. Apostołów Piotra i Pawła. Za ich wstawiennictwem będziemy wypraszać Dobrego Pana Boga wszelkie łaski dla nas wszystkich. W tym roku uroczystościom odpustowym przewodniczyć będzie ks. Proboszcz z Reptowa Paweł Ostrowski. Po Mszy św. zapraszamy na VI już rodzinny festyn ,, ODPUST Z PIKNIKIEM” Jest to święto całej naszej wspólnoty parafialnej, Lubowa, Żarowa i Grzędzic. Wspólne biesiadowanie na placu kościelnym niech będzie naszą rodzinną, braterską manifestacją Koordynatorem Festynu rodzinnego po Mszy św. jest Pani Barbara Jaroszek. Można dołączyć się z własnym upieczonym ciastem, jak to bywa w wielu podobnych Parafiach.

6. Pragnę serdecznie podziękować tym wszystkim, którzy dzielili ze mną radość 30 lecia posługi kapłańskiej w środę 16.06. za wiele życzliwości, ciepłych słów, a nade wszystko dar modlitwy.

7. Bóg zapłać za przygotowanie naszego kościoła Paniom Karpińskiej Weronice Bartoń Annie, a na przyszłą niedzielę prosimy Panie Maciejczak Annę i Maciejczak Ewę.

8. Serdecznie dziękuję za ofiary, jakie złożyliście w ubiegłą, drugą niedzielę miesiąca czerwca na spłacenie termoizolacji plebanii.

9. Jeżeli ktoś wie, że w czasie wakacji ma zostać chrzestnym, chrzestną i potrzebuje zaświadczenia o tożsamości chrześcijańskiej, to należy zgłosić się do końca czerwca w biurze parafialnym. Ksiądz zastępujący nie ma takich uprawnień, aby wdać takie zaświadczenie.

10. Wyjeżdżającym w sierpniu do Medjugorie informuję, że na dzień dzisiejszy możliwość podróży jest w dwóch wariantach. Posiadanie tzw. paszportów cowidowych lub negatywne testy. W czasie pielgrzymki takie testy będziemy musieli wykonać trzykrotnie. Może warto pomyśleć o szczepieniu.

11. Dzisiaj o godz. 16.00 w Kolegiacie stargardzkiej nasz były Organista Kuba Wnuk zadyryguje ,,Requiem” W.A. Mozarta. Wstęp jest wolny, więc w imieniu Artysty serdecznie zapraszamy.

12. Solenizantom i Jubilatom w nadchodzącym tygodniu składamy serdeczne życzenia obfitości łask Bożych, opieki Matki Bożej, orędownictwa Świętych naszych Patronów oraz zdrowia, pogody ducha i wszelkiej ludzkiej życzliwości.

13. Bóg zapłać za dar wspólnej modlitwy, intencję Mszy św., Waszą życzliwość i ofiary na potrzeby naszej parafii. Wszystkim życzę dobrej niedzieli i udanego tygodnia. Szczęść Wam Boże!