Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 2021R

 

1. Rozpoczęły się wakacje. Dla jednych czas urlopu i wypoczynku, dla innych czas pracy przy żniwach i innych czynnościach gospodarczych. Wyjeżdżającym życzymy miłego wypoczynku i szczęśliwego powrotu, przybyłym Gościom dobrego czasu w naszej parafii. Bądźcie powitani i pozdrowieni. Przypominam jednak, że katolik nie ma wakacji od Pana Boga, modlitwy i niedzielnej Mszy św.

2. Informuję, że w miesiącu Lipcu, Msze św. w niedzielę bez zmian: czyli rano o 08.30, 13.00 i wieczorna o 18.00, a w tygodniu modlić będziemy się…/ intencje

3. Biuro Parafialne czynne jest w czasie wakacji w piątek o godz. 17.30, czyli bezpośrednio po Mszy św. wieczornej.

4. Jeżeli ktoś potrzebuje zaświadczenie o tożsamości chrześcijańskiej, spełnia warunki, chce otrzymać zgodę na sakrament po za parafią, to bardzo proszę zgłosić się do biura parafialnego do 30 czerwca. Kapłan zastępujący nie posiada uprawnień w wydaniu takich zaświadczeń.

5. Sprawy losowe w lipcu zgłaszamy w parafii Reptowo do ks. Proboszcza Pawła Ostrowskiego. Nr telefonu wywieszony jest na drzwiach Biura Parafialnego.

6. Serdeczne podziękowania pragnę przekazać tym wszystkim, którzy przyczynili się do współorganizowania Uroczystości Odpustu ku czci św. Ap. Piotra i Pawła w Grzędzicach, za zorganizowanie VI Festynu Odpustowego. Rodzinom, które przygotowały dary gastronomiczne, tym, którzy wsparli finansowo. Panu Organiście za piękną oprawę muzyczną Mszy św., zorganizowanie grupy muzyków, którzy pięknym śpiewem i grą na instrumentach uświetnili naszą doroczną Uroczystość, naszym Ministrantom za ich posługę przy ołtarzu, naszym Druhom Strażakom, którzy przygotowali stoły na placu, oraz wszystkim obecnym na Mszy św. za życzliwość i modlitwę! A na pikniku za atmosferę braterstwa. Następny odpust za rok.

7. Bóg zapłać za przygotowanie naszego kościoła Paniom Maciejczak Annie i Maciejczak Ewie, a na przyszłą niedzielę prosimy Panie Bury Paulinę i Żmijewską Olgę .

8. Przyszła niedziela, to pierwsza niedziela miesiąca lipca. Możliwość uregulowania składek na Radę Parafialną po Mszy św.

9. Przypominam wyjeżdżającym do Medjugorie o trzeciej racie wpłaty.

10. Solenizantom i Jubilatom w nadchodzącym tygodniu składamy serdeczne życzenia obfitości łask Bożych, opieki Matki Bożej, orędownictwa Świętych naszych Patronów oraz zdrowia, pogody ducha i wszelkiej ludzkiej życzliwości.

11. Bóg zapłać za dar wspólnej modlitwy, intencję Mszy św., Waszą życzliwość i ofiary na potrzeby naszej parafii. Wszystkim życzę dobrej niedzieli i udanego tygodnia dzieciom i młodzieży bezpiecznych wakacji. Szczęść Wam Boże! Wasz ks. Mirosław.