Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Msze święte

Grzędzice

Niedziele i święta:

830; 1300 (dla dzieci); 1800

Dni powszednie:

wtorek - piątek 1700

 

Żarowo

niedziele i święta - 1100

 

Lubowo

niedziele i święta - 1000

 

Czytaj więcej

Ewangelia na tydzień

Ewangelia (Mt 5, 1-12a) Błogosławieni ubodzy duchem Słowa Ewangelii według świętego Mateusza Jezus, widząc tłumy, wyszedł na górę. A gdy usiadł, przystąpili do Niego Jego uczniowie. Wtedy otworzył swoje usta i nauczał ich tymi słowami: «Błogosław...

Czytaj więcej
Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/parafiagrzedzice/domains/parafiagrzedzice.pl/public_html/templates/kosciol_v12b/functions.php on line 188

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XIV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 2021 R.


1. W kalendarzu liturgicznym wspominamy:

   - 11.07.- św. Benedykta, patrona Europy

2. Serdecznie witamy i pozdrawiamy przybyłych Gości do naszych rodzin i naszej parafii. Życzymy, aby Wasz pobyt, pogłębiał więzi rodzinne i przyjazne.

3. Przypominam , że w miesiącu lipcu, Msze św. w niedzielę bez zmian: czyli rano o 08.30, 13.00 i wieczorna o 18.00, a w tygodniu Msza św. w piątek o godz. 17.00/ intencje/ Sprawy losowe w tym tygodniu zgłaszamy w Kobylance u ks. proboszcza Pawła Żórawińskiego. Kontakt jest wywieszony na drzwiach biura parafialnego.

4. Biuro Parafialne czynne jest w czasie wakacji w piątek o godz. 17.30, czyli bezpośrednio po Mszy św. wieczornej.

5. W najbliższa sobotę 10 lipca, rano, od 09.00 odwiedzę naszych Chorych z posługa kapłańską, o 11.30 zmiana tajemnic Żywego Różańca, o 12.00 Msza św.

6. Przyszła niedziela, to druga niedziela miesiąca lipca. Przypominam, że ofiary składane na tacę przeznaczone są na spłacenie termoizolacji plebanii w Grzędzicach. Za Waszą pomoc serdecznie dziękuję.

7. Bóg zapłać za przygotowanie naszego kościoła Paniom Bury Paulinie i Żmijewskiej Oldze, a na przyszłą niedzielę prosimy Nowożeńców .

8. Z radością informuję, że jest już woda w zakrystii. Przy tej okazji dziękuję naszym Strażakom za pomoc.

9. Drogim Rolnikom życzymy dobrej pogody na czas żniw i obfitych plonów.

10. Solenizantom i Jubilatom w nadchodzącym tygodniu składamy serdeczne życzenia obfitości łask Bożych, opieki Matki Bożej, orędownictwa Świętych naszych Patronów oraz zdrowia, pogody ducha i wszelkiej ludzkiej życzliwości.

11. Bóg zapłać za dar wspólnej modlitwy, intencję Mszy św., Waszą życzliwość i ofiary na potrzeby naszej parafii. Wszystkim życzę dobrej niedzieli i udanego tygodnia. Szczęść Wam Boże! Wasz ks. Mirosław.