Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Msze święte

Grzędzice

Niedziele i święta:

830; 1300 (dla dzieci); 1800

Dni powszednie:

wtorek - piątek 1700

 

Żarowo

niedziele i święta - 1100

 

Lubowo

niedziele i święta - 1000

 

Czytaj więcej

Ewangelia na tydzień

Ewangelia (Mt 5, 1-12a) Błogosławieni ubodzy duchem Słowa Ewangelii według świętego Mateusza Jezus, widząc tłumy, wyszedł na górę. A gdy usiadł, przystąpili do Niego Jego uczniowie. Wtedy otworzył swoje usta i nauczał ich tymi słowami: «Błogosław...

Czytaj więcej
  • W kalendarzu liturgicznym wspominamy:

      - 24.08. – św. Bartłomieja apostoła

      - 26.08. – Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej

      - 27.08 .- św. Moniki

  • Solenizantom i Jubilatom w nadchodzącym tygodniu składamy serdeczne życzenia obfitości łask Bożych, oraz zdrowia, pogody ducha i wszelkiej ludzkiej życzliwości.
  • Pragnę serdecznie podziękować naszym Pielgrzymom za piękne duchowe przeżycia na szlaku tegorocznej pielgrzymki, życzliwą atmosferę, dyscyplinę czasu, wszelkie dobro.
  • Okazja do spowiedzi św. pół godziny przed każdą Mszą św., oraz dodatkowo w każdy piątek po Mszy św. wieczornej. Ktoś potrzebuje skorzystać ze spowiedzi św., czy to przed ślubem, czy przed chrztem, czy przed niedzielą, czy mieć więcej czasu na sakrament pokuty i pojednania, ma taką okazję i możliwość.
  • W tym tygodniu Msze św. w Grzędzicach od wtorku do piątku o godz. 17.00, a w niedzielę rano o 08.30,  00 i wieczorna o godz. 18.00. W niedzielę rano o 08.10 śpiewamy Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP/ intencje
  • W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W piątek przed Mszą św. koronka do Bożego Miłosierdzia.
  • Biuro Parafialne czynne jest w piątek od 15.00 do 16.30, ale ważne, pilne sprawy uzgadniamy przez telefon.
  • Bóg zapłać za przygotowanie naszego kościoła na dzisiejszą liturgię, Paniom Krawczyk Beacie i Tarka Patrycji, a na przyszłą niedzielę prosimy Panie Stelmach Małgorzatę i Lach Angelikę.
  • Bóg zapłać za dar wspólnej modlitwy, intencję Mszy św., Waszą życzliwość i ofiary na potrzeby naszej parafii, zwłaszcza na pokrycie kosztów walki z kornikami i na kraty, za ofiary na nasze Seminarium Duchowne w Szczecinie. Wszystkim życzę dobrej niedzieli i udanego tygodnia. Szczęść Wam Boże!