Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Msze święte

Grzędzice

Niedziele i święta:

830; 1300 (dla dzieci); 1800

Dni powszednie:

wtorek - piątek 1700

 

Żarowo

niedziele i święta - 1100

 

Lubowo

niedziele i święta - 1000

 

Czytaj więcej

  • W kalendarzu liturgicznym wspominamy:

      - 03.11. – św. Marcina

      - 04.11. – św. Karola Boromeusza

  • Msze św. w kościele parafialnym w Grzędzicach w niedzielę rano o godz. 08.30, 13.00 dla dzieci i wieczorna o godz. 18.00. Rano w niedziele o 08.10 śpiewamy Godzinki ku czci Niep. Poczęcia NMP, a w tygodniu od wtorku do piątku o godz. 17.00. W środę nowenna do MBNP. Okazja do spowiedzi św. przed każda Mszą św./intencje
  • Okazja do spowiedzi św. pół godziny przed każdą Mszą św. oraz dodatkowo w każdy piątek bezpośrednio po Mszy św. wieczornej. Ktoś potrzebuje skorzystać ze spowiedzi św., czy to przed ślubem, czy przed chrztem, czy przed niedzielą, czy mieć więcej czasu na sakrament pokuty i pojednania, ma taką okazję i możliwość.
  • Biuro Parafialne czynne jest w piątek od 15.00 do 16.30, ale ważne, pilne sprawy uzgadniamy przez telefon.
  • W najbliższy wtorek Uroczystość WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH, a w środę WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH. Chciejmy pamiętać w naszych modlitwach o zmarłych rodzicach, krewnych, kapłanach, nauczycielach i wszystkich, którzy odeszli już do wieczności. Przypominam, że w czasie oktawy Uroczystości Wszystkich Świętych, można uzyskać odpust i ofiarować go za naszych zmarłych.  Aby taki odpust otrzymać, należy przyjąć komunię św., nawiedzić cmentarz i pomodlić się w intencjach Ojca św. Dajmy naszym zmarłym to co najcenniejsze – dar naszej modlitwy!

Informuję, że Msze św. 1 listopada we wtorek, odprawimy w Grzędzicach w kościele rano o 08.30,  na cmentarzu o godz. 12.00, w Żarowie na cmentarzu o godz. 10.00, a 2 listopada Msze św. 17.00 w Lubowie, 18.00 w Żarowie, 19.00 w Grzedzicach

  • Najbliższy piątek to I pt mc-a listopada, Spowiedź św. pierwszo piątkowa od 16.30. Kandydaci do sakramentu bierzmowania mają swoją spowiedź św. od 17.30, a o 18.00 swoje spotkanie formacyjne na które przynoszą znicze.
  • W najbliższą sobotę w godz. porannych tj. od 09.00 odwiedzę chorych z posługa duszpasterską, o 11.30 zmiana tajemnic żywego Różańca, po nim, Msza św. o 12.00, a po niej comiesięczna zbiórka naszych ministrantów.
  • Bóg zapłać za przygotowanie naszego kościoła na dzisiejszą liturgię, Paniom Krzepkowskiej Zofii i Szubielskiej Bogumile, a na przyszłą niedzielę prosimy Panie Skowrońską Irenę i Fryta Joannę. Dziękuję sprzątającym rodzinom za wykorzystanie kwiatów z minionego tygodnia, dekorując nimi nasze okolicznościowe pomniki na placu kościelnym, oraz, przy okazji jesieni,  za zamiatanie placu kościelnego z liści.
  • Solenizantom i Jubilatom w nadchodzącym tygodniu składamy serdeczne życzenia obfitości łask Bożych, oraz zdrowia, pogody ducha i wszelkiej ludzkiej życzliwości.
  • Bóg zapłać za dar wspólnej modlitwy, intencję Mszy św., Waszą życzliwość i ofiary na potrzeby naszej parafii. Wszystkim życzę dobrej niedzieli i udanego tygodnia. Szczęść Wam Boże!