Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Msze święte

Grzędzice

Niedziele i święta:

830; 1300 (dla dzieci); 1800

Dni powszednie:

wtorek - piątek 1700

 

Żarowo

niedziele i święta - 1100

 

Lubowo

niedziele i święta - 1000

 

Czytaj więcej

 • W kalendarzu liturgicznym wspominamy:

      - 10.11. – św. Leona Wielkiego pp

      - 11.11. – św. Marcina z Tours

 • Msze św. w kościele parafialnym w Grzędzicach w niedzielę rano o godz. 08.30, 13.00 dla dzieci i wieczorna o godz. 18.00. Rano w niedziele o 08.10 śpiewamy Godzinki ku czci Niep. Poczęcia NMP, a w tygodniu od wtorku do piątku o godz. 17.00. W środę nowenna do MBNP. /intencje
 • Okazja do spowiedzi św. pół godziny przed każdą Mszą św. oraz dodatkowo w każdy piątek bezpośrednio po Mszy św. wieczornej. Ktoś potrzebuje skorzystać ze spowiedzi św., czy to przed ślubem, czy przed chrztem, czy przed niedzielą, czy mieć więcej czasu na sakrament pokuty i pojednania, ma taką okazję i możliwość.
 • Modlimy się za naszych zmarłych poleconych w tegorocznych wypominkach w niedzielę i w dni powszednie. W Lubowie w środę o godz. 18.00, w Żarowie w czwartek również o godz. 18.00 Msza św. i modlitwy wspominkowe.
 • Pięknie dziękuję za Waszą obecność na naszych cmentarzach w uroczystość Wszystkich Świętych, mimo niesprzyjającej pogody, za dar modlitwy za naszych zmarłych, za przygotowanie polowych ołtarzy i w Żarowie iw Grzędzicach.
 • Tak jak wiosną rodzice dzieci pierwszokomunijnych przygotowują plac kościelny, tak jesienią ten sam plac niech uporządkują z liści kandydaci do bierzmowania. Naszą Katolicką Młodzież Gimnazjalną, która ma w sobie tyle młodzieńczej energii zapraszam w najbliższy piątek na godzinę 12.00, odpowiednio ubraną wraz ze sprzętem do grabienia liści. Wasi rodzice sprzątają nasze kościoły na niedzielę, tak i wy pokażcie waszą troskę o sprawy kościoła sprzątając razem z księdzem proboszczem teren przykościelny. Zapraszam też naszych ministrantów.
 • Przyszła niedziela, to druga niedziela miesiąca listopada. Uprzejmie przypominam, że ofiary zbierane na tacę w Grzędzicach, przeznaczone są na spłacenie kolejnej raty za nasze piszczałkowe organy. Bóg zapłać za tę życzliwość i ofiarność.
 • Serdecznie dziękuję chorym naszej parafii za wczorajsze spotkania, wspólną modlitwę i ofiary na potrzeby kościoła.
 • Bóg zapłać za przygotowanie naszego kościoła na dzisiejszą liturgię, Paniom Skowrońskiej Irenie i Fryta Joannie oraz za wygrabienie liści na placu kościelnym, a na przyszłą niedzielę prosimy Panie Mańkowską Monikę i Famulską Joannę.
 • Solenizantom i Jubilatom w nadchodzącym tygodniu składamy serdeczne życzenia obfitości łask Bożych, oraz zdrowia, pogody ducha i wszelkiej ludzkiej życzliwości.
 • Bóg zapłać za dar wspólnej modlitwy, intencję Mszy św., Waszą życzliwość i ofiary na potrzeby naszej parafii, oraz na nasze AWSD w Szczecinie. Wszystkim życzę dobrej niedzieli i udanego tygodnia. Szczęść Wam Boże!