Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Msze święte

Grzędzice

Niedziele i święta:

830; 1300 (dla dzieci); 1800

Dni powszednie:

wtorek - piątek 1700

 

Żarowo

niedziele i święta - 1100

 

Lubowo

niedziele i święta - 1000

 

Czytaj więcej

 • W kalendarzu liturgicznym wspominamy:

      26.12 -  Św. Szczepana diakona i pierwszego męczennika

      27.12-   Św. Jana Apostoła i Ewangelisty

      28.12-  Św. Młodzianków Męczenników

      31.12- św. Sylwestra

 • Niech czas Bożego Narodzenia w naszej Rodzinie Parafialnej będzie czasem miłości, szacunku, pokoju i pojednania, pamiętając, że Chrystus narodził się dla każdego z nas!
 • Jutro drugi Dzień Świąt Bożego Narodzenia. Msze św. jak w każda niedzielę: 8.30, 13.00, 18.00, w Lubowie o 10.00, w Żarowie o 11.00. Zgodnie z zarządzeniem Episkopatu Polski, w Drugi Dzień Świąt BN, modlitwą i ofiarami wspieramy Katolicki Uniwersytet Lubelski im. św. Jana Pawła II, oraz Wydział Teologiczny naszego Uniwersytetu Szczecińskiego.
 • W związku z tegorocznym, tak ułoźonym kalendarzem liturgicznym, w tym roku nie ma ,,Niedzieli św. Rodziny”, to święto przeżywać będziemy w piątek. Chcąc jednak zaakcentować rodzinny charakter świąt, serdecznie zapraszam jutro do Grzędzic na Mszę św. o godz. 18.00 w intencji naszych rodzin!. Podczas Mszy św. odnowienie przysięgi małżeńskiej.
 • "Rodzinne kolędowanie". Już po raz drugi w naszej wspólnocie będziemy przeżywać wspólne śpiewanie kolęd z naszym Panem Kubą i muzykami ze Szczecina jutro w II Dzień Świąt po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy.
 • W środę 28.12. po świętach rozpocznę ,,KOLĘDĘ” w Lubowie. Mieszkańców od nr 1 do 10, oraz 21a, 21, 20a , 20b,20, 20c, 20e. Wizytę duszpasterską rozpocznę o 12.00. Podczas naszego spotkania będzie można zamówić Msze św. na Nowy Rok, uregulować utrzymanie Seminarium Duchownego w Szczecinie, oraz poruszyć bieżące sprawy dotyczące naszej parafii. Pozostałe rodziny od nr 23,24,24,10i do 26b, nawiedzę w czwartek  12 od 12.00. W piątek 30.12 kolęda w Żarowie od nr 1 do 23 i 64. Rozpoczęcie od 12.00 W Żarowie Msza św. godz. 18.00.
 • Zakończenie Roku Pańskiego 2016 w najbliższą sobotę 31.12. w kościele parafialnym o godz. 17.00 wraz z nabożeństwem dziękczynno-pokutnym. Przed Najświętszym Sakramentem będziemy Pana Boga przepraszać za grzechy, niewierności i słabości popełnione w minionym roku, dziękować za otrzymane łaski, że nas oszczędził od wszelakich katastrof, huraganów, powodzi, klęsk i wszelkiego zła! Mamy za co Panu Bogu dziękować!!! I prosić za nasze rodziny, wszystkich mieszkańców naszej parafii o wszelkie błogosławieństwo i odwagę, byśmy w Nowym Roku Pańskim, stawali się jeszcze bardziej lepsi, bardziej chrześcijańscy, rozumiejący Najważniejsze Przykazanie Boże…będziesz miłował Pana Boga swego całym swoim sercem, całą swoja duszą, cały umysłem, a bliźniego swego jak siebie samego. Okazja do spowiedzi św. w Sylwestra, pół godziny przed Mszą św. czyli od 16.30.  Może nie zdążyliśmy wyspowiadać się na święta, to chciejmy przywitać  Nowy Rok pojednani z Bogiem.
 • W niedzielę, 1 stycznia Nowy Rok Pański 2017 – Uroczystość Bożej Rodzicielki, Dzień modlitw o pokój. Rozpocznijmy go z Panem Bogiem i Jego błogosławieństwem! Msze św.: 8.30, 13.00 i wieczorna o 18.00. W Lubowie o 10.00, w Żarowie o 11.00/intencje
 • W tym tygodniu  Biuro Parafialne nie będzie czynne, ale ważne i pilne sprawy uzgadniamy przez telefon/intencje
 • Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na dzisiejszą liturgię Paniom Terlikowskiej Genowefie, Halczuk Teresie, Burghardt Marlenie i Kuźniak Magdalenie a na przyszłą niedzielę prosimy Panie Rokita Ewę i Jabłońską . Przypominam, że w czasie Adwentu, Bożego Narodzenia do 02.02, oraz Wielkiego Postu i oktawy Wielkanocy nie przystrajamy naszych kościołów kwiatami. W tych okresach liturgicznych są tzw. dekoracje okolicznościowe.
 • Zachęcam do adoracji żłóbka, aby prosić Boże Dziecię o błogosławieństwo dla naszych rodzin.
 • Solenizantom i Jubilatom w nadchodzącym tygodniu składamy serdeczne życzenia obfitości łask Bożych, Opieki Matki Bożej, orędownictwa Świętych naszych Patronów, oraz zdrowia, pogody ducha i wszelkiej ludzkiej życzliwości.
 • Bóg zapłać za dar wspólnej modlitwy, intencje Mszy, św., Waszą życzliwość i ofiary na potrzeby naszej parafii. Wszystkim życzę dobrej niedzieli i obfitego w łaski Boże, świątecznego tygodnia. Szczęść Wam Boże. Wasz ks. Mirosław