Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Msze święte

Grzędzice

Niedziele i święta:

830; 1300 (dla dzieci); 1800

Dni powszednie:

wtorek - piątek 1700

 

Żarowo

niedziele i święta - 1100

 

Lubowo

niedziele i święta - 1000

 

Czytaj więcej

Ewangelia na tydzień

Ewangelia (Mt 5, 1-12a) Błogosławieni ubodzy duchem Słowa Ewangelii według świętego Mateusza Jezus, widząc tłumy, wyszedł na górę. A gdy usiadł, przystąpili do Niego Jego uczniowie. Wtedy otworzył swoje usta i nauczał ich tymi słowami: «Błogosław...

Czytaj więcej
  • Msze św. w kościele parafialnym w niedzielę o godz. 08.30, 13.00 dla dzieci i wieczorna o godz. 18.00. Rano w niedzielę o 08.10 śpiewamy godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP. A w tym tygodniu Msze św. od wtorku do piątku o godz. 17.00, a w sobotę o godz. 16.00 Msza św. okolicznościowa. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątek przed Mszą św. o godz. 16.45 koronka do Bożego Miłosierdzia/intencje.
  • Biuro parafialne czynne jest w piątek od 15.00 do 16.30. Ważne i pilne sprawy uzgadniamy przez telefon.
  • Trwają ferie zimowe dla dzieci i młodzieży oraz nauczycieli. Życzymy dobrego odpoczynku w tym czasie, aby nabrać nowych sił i chęci do dalszej nauki.
  • Spaliła się lampa w rzutniku. Nowa kosztuje 1 000,00 zł, a nowy rzutnik 1 400,00 zł, postanowiłem zakupić nowy rzutnik z gwarancją. Ważne, abyśmy mieli wyświetlony tekst i korzystali z niego podczas Mszy św. i wszelkich nabożeństw.
  • Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na dzisiejszą Mszę św. Paniom Siwek Janinie i Lesner Danucie, a na przyszłą niedzielę prosimy Panie Drabik Janinę i Krysińską Magdalenę.
  • Bóg zapłać za ofiary, jakie składacie w kopertach na utrzymanie naszego AWSD w Szczecinie.
  • Serdecznie dziękuję za ofiary, jakie złożyliście w ubiegłą, drugą niedzielę miesiąca na kolejną ratę za nasze piszczałkowe organy.
  • Solenizantom i Jubilatom w nadchodzącym tygodniu składamy serdeczne życzenia obfitości łask Bożych, opieki Matki Bożej, orędownictwa Świętych naszych Patronów oraz zdrowia, pogody ducha i wszelkiej ludzkiej życzliwości.
  • Wszystkie informacje, ogłoszenia duszpasterskie, intencje mszalne, dyżury sprzątania naszego kościoła są wywieszone w gablocie w przedsionku naszego kościoła.
  • Bóg zapłać za wspólną modlitwę, intencje Mszy, św., Waszą życzliwość i ofiary na potrzeby naszej parafii. Wszystkim życzę dobrej niedzieli i obfitego w łaski Boże, tygodnia. Szczęść Wam Boże.