Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Msze święte

Grzędzice

Niedziele i święta:

830; 1300 (dla dzieci); 1800

Dni powszednie:

wtorek - piątek 1700

 

Żarowo

niedziele i święta - 1100

 

Lubowo

niedziele i święta - 1000

 

Czytaj więcej

Ewangelia na tydzień

Ewangelia (Mt 5, 1-12a) Błogosławieni ubodzy duchem Słowa Ewangelii według świętego Mateusza Jezus, widząc tłumy, wyszedł na górę. A gdy usiadł, przystąpili do Niego Jego uczniowie. Wtedy otworzył swoje usta i nauczał ich tymi słowami: «Błogosław...

Czytaj więcej
 • W kalendarzu liturgicznym wspominamy:
 • Msze św. w kościele parafialnym w niedzielę o godz. 08.30, 13.00 dla dzieci i wieczorna o godz. 18.00. Rono w niedzielę o 08.10 śpiewamy godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP. A w tygodniu Msze św. od wtorku do piątku o godz. 17.00. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy / intencje
 • Biuro parafialne czynne jest w piątek od 15.00 do 16.30, ale ważne i pilne sprawy uzgadniamy przez telefon.
 • Okazja do spowiedzi św. przed Mszą św. w dni powszednie i w niedzielę oraz dodatkowo w każdy piątek bezpośrednio po Mszy św. wieczornej.
 • W każdy piątek WP w kościele parafialnym Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 17.00, o 17.30 dla dorosłych po niej Msza. Młodzież oraz kandydaci do bierzmowania mają swoją Drogę Krzyżową również w piątek o godz. 19.00. Gorzkie Żale w każdą niedzielę WP o godz. 17.00 z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i kazaniem pasyjnym.
 • W Żarowie Droga Krzyżowa w każdy czwartek WP o godz. 18.00, a po niej Msza św.
 • W przyszłą niedzielę 19.03. o godz. 18.00 spotkanie z rodzicami kandydatów do bierzmowania w celu omówienia bezpośredniego przygotowania do przyjęcia sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej.
 • Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na dzisiejszą Mszę św. Paniom Sorokin Iwonie i Słupskiej Danucie a na przyszłą prosimy Panie Przybyszewską Wandę i Zamkowską Dorotę.
 • Solenizantom i Jubilatom w nadchodzącym tygodniu składamy serdeczne życzenia obfitości łask Bożych, opieki Matki Bożej, orędownictwa Świętych naszych Patronów oraz zdrowia, pogody ducha i wszelkiej ludzkiej życzliwości.
 • Wszystkie informacje, ogłoszenia duszpasterskie, intencje mszalne, dyżury sprzątania naszego kościoła są wywieszone w gablocie w przedsionku naszego kościoła.
 • Bóg zapłać za dar wspólnej modlitwy, intencje Mszy św., Waszą życzliwość i ofiary na potrzeby naszej parafii. oraz na nasze AWSD w Szczecinie. Wszystkim życzę dobrej niedzieli i obfitego w łaski Boże, tygodnia. Szczęść Wam Boże.