Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Msze święte

Grzędzice

Niedziele i święta:

830; 1300 (dla dzieci); 1800

Dni powszednie:

wtorek - piątek 1700

 

Żarowo

niedziele i święta - 1100

 

Lubowo

niedziele i święta - 1000

 

Czytaj więcej

Ewangelia na tydzień

Ewangelia (Mt 5, 1-12a) Błogosławieni ubodzy duchem Słowa Ewangelii według świętego Mateusza Jezus, widząc tłumy, wyszedł na górę. A gdy usiadł, przystąpili do Niego Jego uczniowie. Wtedy otworzył swoje usta i nauczał ich tymi słowami: «Błogosław...

Czytaj więcej
 • Msze św. w kościele parafialnym w niedzielę o godz. 08.30, 13.00 dla dzieci i wieczorna o godz. 18.00. Rano w niedzielę o 08.10 śpiewamy godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP. A w tygodniu Msze św. od wtorku do piątku o godz. 17.00. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy/intencje.
 • Biuro parafialne czynne jest w piątek od 15.00 do 16.30, ale ważne i pilne sprawy uzgadniamy przez telefon.
 • Okazja do spowiedzi św. przed Mszą św. w dni powszednie i w niedzielę oraz dodatkowo w każdy piątek bezpośrednio po Mszy św. wieczornej.
 • W każdy piątek WP w kościele parafialnym Droga Krzyżowa o godz. 17.00 dla dzieci, o 17.30 dla dorosłych, po niej Msza św., Młodzież ma swoją Drogę Krzyżową o godz. 19.00.

Gorzkie Żale w każdą niedzielę WP o godz. 17.00 z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i kazaniem pasyjnym. Dzieci za udział w każdej DK otrzymują specjalną układankę wielkopostną. Zadbajcie drodzy rodzice i dziadkowie, by znaleźć czas dla Chrystusa ukrzyżowanego.

 • REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE rozpoczniemy w przyszłą IV niedzielę Wielkiego Postu tj. 26.03. Wygłosi je nam wszystkim ks. dr Andrzej Posadzy biblista. Te ćwiczenia wielkopostne połączone z misją fatimską w 100 lecie Objawień Matki Bożej, jako orędzie nadziei. Zaplanujmy sobie czas, aby skorzystać z przygotowania się do Wielkanocy poprzez modlitwę, nauki rekolekcyjne, spowiedź św. i dobre uczynki. Dzieci również rozpoczną swoje rekolekcje szkolne w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 13.00.
 • W Żarowie Droga Krzyżowa w każdy czwartek WP o godz. 18.00, a po niej Msza św.
 • Dzisiaj po Mszy św. wieczornej o 18.00 spotkanie z rodzicami kandydatów do bierzmowania.
 • Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na dzisiejszą Mszę św. Paniom Przybyszewskiej Wandzie i Zomkowskiej Dorocie, a na przyszłą niedzielę prosimy Panie Przybyszewską Julitę i Górską Joannę. Przypominam, że w czasie Adwentu, Bożego Narodzenia. Wielkiego Postu nie przystrajamy naszych kościołów kwiatami. W miejsce kwiatów tworzymy fundusz na dekoracje okolicznościowe tzn. szopka i Grób Pański.
 • Do stanu małżeńskiego przygotowują się Ząbek Ewa Panna zam. w Lubowie i Gajewski Dawid kawaler, zam. w Stargardzie. Wszelkie przeszkody kanoniczne należy zgłosić w kancelarii parafialnej.
 • Bóg zapłać za ofiary jakie złożyliście w ubiegłą, drugą niedzielę miesiąca marca na nasze piszczałkowe organy/remont plebanii.
 • Solenizantom i Jubilatom w nadchodzącym tygodniu składamy serdeczne życzenia obfitości łask Bożych, opieki Matki Bożej, orędownictwa Świętych naszych Patronów oraz zdrowia, pogody ducha i wszelkiej ludzkiej życzliwości.
 • Wszystkie informacje, ogłoszenia duszpasterskie, intencje mszalne, dyżury sprzątania naszego kościoła są wywieszone w gablocie w przedsionku naszego kościoła oraz na stronie internetowej.
 • Bóg zapłać za dar wspólnej modlitwy, intencje Mszy, św., Waszą życzliwość i ofiary na potrzeby naszej parafii. Wszystkim życzę dobrej niedzieli i obfitego w łaski Boże, tygodnia. Szczęść Wam Boże.