Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Msze święte

Grzędzice

Niedziele i święta:

830; 1300 (dla dzieci); 1800

Dni powszednie:

wtorek - piątek 1700

 

Żarowo

niedziele i święta - 1100

 

Lubowo

niedziele i święta - 1000

 

Czytaj więcej

 • W przyszłą NIEDZIELĘ PALMOWĄ rozpoczniemy WIELKI TYDZIEŃ. Tydzień najważniejszych wydarzeń w historii zbawienia. Niedziela Palmowa, to pamiątka wjazdu Pana Jezusa do Jerozolimy. Podczas Mszy św. poświęcenie palm. W Grzędzicach Mszę św. o godz. 13.00 tradycyjnie rozpoczniemy na palcu kościelnym przy krzyżu. Tam nastąpi poświęcenie palm, odczytanie Ewangelii i pójdziemy w uroczystej procesji.
 • Informuję, że dzieci naszej Szkoły Podstawowej w Grzędzicach, przygotowują Współczesne Misterium Męki Pańskiej, które przedstawią w czasie Mszy św. o godz. 13.00.
 • Biuro parafialne czynne jest w piątek od 15.00 do 16.30, ale ważne i pilne sprawy uzgadniamy przez telefon./intencje
 • Okazja do spowiedzi św. przed Mszą św. w dni powszednie i w niedzielę oraz dodatkowo w każdy piątek bezpośrednio po Mszy św. wieczornej.
 • W najbliższy piątek WP ostatnia w tegorocznym Wielkim Poście Droga Krzyżowa. Tę ostatnią Drogę Krzyżową przeżywać będziemy na zewnątrz kościoła, w plenerze. O godz. 19.00 rozpoczniemy to nabożeństwo w kościele parafialnym w Grzędzicach i wyjdziemy z kościoła ul. Jeziorną podążając w kierunku tzw. Majątku. Będziemy rozważać Mękę naszego Pana i Zbawiciela i modlić się o miłosierdzie dla nas, naszych rodzin, abyśmy się szczerze nawrócili. Serdecznie ZAPRASZAM WSZYSTKICH i dzieci i młodzież, zwłaszcza gimnazjalną, dorosłych z Grzędzic, z Żarowa i Lubowa.
 • Zabezpieczmy się w latarki, opaski odblaskowe, ewentualnie parasole w razie deszczu.
 • Gorzkie Żale dzisiaj o godz. 17.00 z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i kazaniem pasyjnym.
 • Zgodnie z wielowiekową tradycją i zarządzeniem Episkopatu Polski, od V Niedzieli Wielkiego Postu, tj. od dzisiaj, we wszystkich kościołach zasłonięte są krzyże, aby uroczyście odsłonić krzyż w, na którym zawisło Zbawienie Świata w Wielki Piątek.
 • Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na dzisiejszą Mszę św. Paniom Mazurek Alicji i Kosikiewicz Marii, a na przyszłą niedzielę prosimy Panie Siwicką Iwonę i Siwicką Lucynę.
 • Przyszła niedziela, to druga niedziela miesiąca kwietnia. Uprzejmie przypominam, że ofiary zbierana na tace w Grzędzicach przeznaczone są na spłacenie kolejnej raty za nasze piszczałkowe organy. A w Lubowie i Żarowie na remont plebanii Za zrozumienie i pomoc serdecznie dziękuję
 • Bóg zapłać za ofiary jakie składacie w kopertach na utrzymanie naszego AWSD w Szczecinie.
 • Solenizantom i Jubilatom w nadchodzącym tygodniu składamy serdeczne życzenia obfitości łask Bożych, opieki Matki Bożej, orędownictwa Świętych naszych Patronów oraz zdrowia, pogody ducha i wszelkiej ludzkiej życzliwości.
 • Bóg zapłać za dar wspólnej modlitwy, intencje Mszy, św., Waszą życzliwość i ofiary na potrzeby naszej parafii. Wszystkim życzę dobrej niedzieli i obfitego w łaski Boże, tygodnia. Szczęść Wam Boże.