Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Msze święte

Grzędzice

Niedziele i święta:

830; 1300 (dla dzieci); 1800

Dni powszednie:

wtorek - piątek 1700

 

Żarowo

niedziele i święta - 1100

 

Lubowo

niedziele i święta - 1000

 

Czytaj więcej

  • Jutro Poniedziałek Wielkanocny, drugi dzień świąt. Msze św. jak w niedzielę. Modlitwą i ofiarami wspieramy Katolicki Uniwersytet Lubelski i Wydział Teologiczny w Szczecinie.
  • Bóg Wam zapłać za tegoroczna Paschę. Za przygotowania naszych świątyń na uroczystości wielkanocne, za dekoracje świąteczne, Groby, abyśmy mogli uczcić Chrystusa Ukrzyżowanego i Zmartwychwstałego. Dziękuję naszym ministrantom, którzy od Wielkiego Czwartku wiernie służyli Panu Jezusowi, Panu Organiście za świąteczne zaangażowanie i piękną oprawę muzyczną w czasie Triduum Paschalnego. Naszym Strażakom i w Grzędzicach i w Żarowie za ich poświęcony czas przy Grobie Pańskim. Wam wszystkim, drodzy bracia i siostry dziękuję za wspólnie przeżyty Wielki Post, za udział w Drogach Krzyżowych i Gorzkich Żalach, Rekolekcjach Wielkopostnych, za udział w Triduum Paschalnym, za Waszą życzliwość, dobre słowo, troskę o nasze kościoły i przydrożne krzyże i kapliczkę na tzw. ,, majątku”, za Waszą modlitwę i życie sakramentalne, za Wasze ofiary, jakie składacie na potrzeby naszej parafii i naszych kościołów, aby w naszych świątyniach wszystko prawidłowo funkcjonowało! Kościoły, podobnie jak nasze domy i mieszkania potrzebują systematycznej troski i kosmetyki, renowacji i zakupu sprzętu liturgicznego, strojów dla ministrantów, materiałów duszpasterskich dla dzieci. Dziękuję Wam za zrozumienie i współodpowiedzialność za nasze kościoły i plebanię. Dziękuję za każdą drugą niedzielę miesiąca, podczas których, składając ofiarę na tacę, współfinansujecie zakup naszych piszczałkowych organów, które w ratach spłacamy. Dziękuję  wszystkim dotychczasowym współfundatorom, których nazwiska są umieszczone  na tzw. ,,piszczałkach” na ścianie w przedsionku kościoła. Dziękuję tym rodzinom, które sprzątając nasz kościół w Wielkim Poście, w Adwencie i w styczniu, nie kupując kwiatów, swoimi ofiarami ubogaciły nasze dekoracje i na Boże Narodzenie i na Wielkanoc. Dziękuję tym rodzinom, które podzieliły się z ks. Proboszczem święconką. Wszystkim za wszystko Bóg zapłać!
  • Najbliższy piątek, to I piątek miesiąca kwietnia. W I sobotę od 09.00 odwiedzę chorych z posługą duszpasterską, o godz. 11.30 zmiana tajemnic Żywego Różańca, o 12.00 Msza św., a po niej comiesięczna zbiórka naszych ministrantów.
  • W tym tygodniu Msze św., jutro w Poniedziałek Wielkanocny, jak w niedzielę, oraz od środy do piątku o godz. 17.00. w środę nowenna do MBNP, oraz w sobotę o godz. 12.00.
  • W przyszłą niedzielę, obchodzimy uroczystość Miłosierdzia Bożego, którą ustanowił św. Jan Paweł II.  Z tej okazji, w Żarowie poświęcimy nowy, okolicznościowy ornat, ufundowany przez rodzinę Bartoń.
  • Biuro parafialne czynne jest w piątek od 15.00 do 16.30, ale ważne i pilne sprawy uzgadniamy przez telefon.
  • Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na tegoroczne święta. Paniom  Targoszewskiej Dorocie, Kutrowskiej Katarzynie, Bajerowicz Joannie, oraz Świąder Agnieszce i Chłap Małgorzacie, a na przyszłą niedzielę prosimy Panie Seweryn Wiesławę i Piechota Grażynę  .
  • Solenizantom i Jubilatom w nadchodzącym tygodniu składamy serdeczne życzenia obfitości łask Bożych, opieki Matki Bożej, orędownictwa Świętych naszych Patronów, oraz zdrowia, pogody ducha i wszelkiej ludzkiej życzliwości.
  • Niech Chrystus Zmartwychwstały opromienia Wasze życie swoją łaską i błogosławieństwem, byśmy trwali w wierze, nadziei i miłości, oraz serdeczności i życzliwości. Smacznego jajka i radosnego ALLELUJA!!!