Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Msze święte

Grzędzice

Niedziele i święta:

830; 1300 (dla dzieci); 1800

Dni powszednie:

wtorek - piątek 1700

 

Żarowo

niedziele i święta - 1100

 

Lubowo

niedziele i święta - 1000

 

Czytaj więcej

Ewangelia na tydzień

Ewangelia (Mt 5, 1-12a) Błogosławieni ubodzy duchem Słowa Ewangelii według świętego Mateusza Jezus, widząc tłumy, wyszedł na górę. A gdy usiadł, przystąpili do Niego Jego uczniowie. Wtedy otworzył swoje usta i nauczał ich tymi słowami: «Błogosław...

Czytaj więcej
  • W kalendarzu liturgicznym wspominamy:

      04.04. Zwiastowanie Pańskie

  • Msze św. w kościele parafialnym w niedzielę o godz. 08.30, 13.00 dla dzieci i wieczorna o godz. 18.00. Rano w niedzielę o 08.10 śpiewamy godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP. A w tygodniu Msze św. od wtorku do piątku o godz. 17.00. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątek o 16.50 koronka do Bożego Miłosierdzia / intencje
  • Biuro parafialne czynne jest w piątek od 15.00 do 16.30, ale ważne i pilne sprawy uzgadniamy przez telefon.
  • Okazja do spowiedzi św. przed KAŻDĄ Mszą św. w dni powszednie pól godziny tj. od 16.30 i w niedzielę, również pół godziny przed Niedzielną Mszą św., oraz w każdy piątek bezpośrednio po Mszy św. wieczornej.
  • W najbliższy piątek w kościele parafialnym w Grzędzicach swoje spotkanie formacyjne mają kandydaci do bierzmowania z naszych gimnazjów.
  • Przyszła niedziela, to druga niedziela miesiąca kwietnia. Uprzejmie przypominam, że ofiary zbierane na tacę w Grzędzicach przeznaczone są na kolejną ratę za nasze piszczałkowe organy, Za chęć współfinansowania serdecznie dziękuję!
  • Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na dzisiejszą Mszę św. Paniom Seweryn Wiesławie i Piechota Grażynie, a na przyszłą niedzielę prosimy Panie Kamińską Renatę i Linkner Magdalenę .
  • Solenizantom i Jubilatom w nadchodzącym tygodniu składamy serdeczne życzenia obfitości łask Bożych, opieki Matki Bożej, orędownictwa Świętych naszych Patronów, oraz zdrowia, pogody ducha i wszelkiej ludzkiej życzliwości
  • Bóg zapłać za dar wspólnej modlitwy, intencje Mszy, św., Waszą życzliwość i ofiary na potrzeby naszej parafii, oraz naszego seminarium w Szczecinie, jakie składacie w kopertach na tacę.

Wszystkim życzę dobrej niedzieli i obfitego w łaski Boże tygodnia. Szczęść Wam Boże