Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Msze święte

Grzędzice

Niedziele i święta:

830; 1300 (dla dzieci); 1800

Dni powszednie:

wtorek - piątek 1700

 

Żarowo

niedziele i święta - 1100

 

Lubowo

niedziele i święta - 1000

 

Czytaj więcej

Ewangelia na tydzień

Ewangelia (Mt 5, 1-12a) Błogosławieni ubodzy duchem Słowa Ewangelii według świętego Mateusza Jezus, widząc tłumy, wyszedł na górę. A gdy usiadł, przystąpili do Niego Jego uczniowie. Wtedy otworzył swoje usta i nauczał ich tymi słowami: «Błogosław...

Czytaj więcej

II

NIEDZIELA ADEWNTU

 

 

05.12.

8.30

++Władysława, Stanisław, Edward, Józef

13.00

Anastazja Dragan w 5 r. śm.

18.00

+Irena, Bolesław Czyczyn

WTOREK

07.12.

17.00

+Hanna Witkowska w 1 r. śm.

ŚRODA

08.12.

17.00

+Stanislawa Kiliańczyk

CZWARTEK

09.12.

17.00

+Bogdan Napora w 18 r. śm.

PIĄTEK

10.12.

17.00

+Irena

SOBOTA

11.12.

17.00

++Lech Rybicki w 40 r. śm.; Maria

      III

NIEDZIELA

ADWENTU

 

12.12.

8.30

+Urszula Nowakowska w 1 r. śm.

13.00

+Stanisława Dąbrowska

18.00

++Wrońskich, Smolira, Chiczewskich

WTOREK

14.12.

17.00

++Marian Rakociński w 50 r. śm., Leokadia, Zenobia; Aniela, Feliks Baranowscy

ŚRODA

15.12.

17.00

w intencji Jagody z racji Chrztu św.

CZWARTEK

16.12.

17.00

++Józef Leszczyński i z rodziny

PIĄTEK

17.12.

17.00

+Barbara Wawrzyniak

     IV

 

8.30

++Jarosław, Bartłomiej Szubielscy

NIEDZIELA

ADWENTU

19.12.

13.00

+Elżbieta Małolepsza

 

 

18.00

+Stefan Misztela w 16 r. śm., Arkadiusz, Stanisław

WTOREK

21.12.

17.00

++Zofia Chrobak w 1 r. śm, Edward

ŚRODA

22.12.

17.00

+Barbara Wawrzyniak                      (od Łukaszewskich)

CZWARTEK

23.12.

17.00

W intencji Klary z racji Chrztu

 

NIEDZIELA

 

 

07.11.

8.30

++Lisowskich Słowińskich

13.00

+Marcin Franczuk 2 śm.

18.00

+Adela 6 greg.

WTOREK

09.11.

17.00

+Adela Sieradzka 8 greg.

ŚRODA

10.11.

17.00

+Adela Sieradzka  9 greg.

CZWARTEK

11.11.

17.00

+Adela Sieradzka 10 greg.

PIĄTEK

12.11.

17.00

+Adela Sieradzka 11 greg.

SOBOTA

13.11.

16.00

+Adela Sieradzka 12 greg.

SOBOTA

13.11

17.00

+Barbara Wyszomirska w 1 r. śm.

 

NIEDZIELA

 

 

14.11.

8.30

+Bronisława Rosochacka w 8 r. śm. z rodziny Makowskich i Rosochackich

13.00

++ 44r. śm Jana Pokrzywniaka. , Eleonora i Jan

18.00

+Adela Sieradzka 13 greg.

WTOREK

16.11.

17.00

+Adela Sieradzka 15 greg.

WTOREK

16.11.

17.30

+Irena Mrówka

ŚRODA

17.11.

17.00

+Adela Sieradzka 16 greg.

CZWARTEK

18.11.

17.00

+Adela Sieradzka 17 greg.

PIĄTEK

19.11.

17.00

+Adela Sieradzka 18 greg.

SOBOTA

20.11.

10.00

Chrzest

SOBOTA

20.11.

16.00

+Adela Sieradzka 19 greg.

SOBOTA

20.11.

17.00

++Aleksander, Wojciech Radlińscy

 

 

8.30

+Adela Sieradzka 20 greg.

NIEDZIELA

 

21.11.

13.00

++Henryk Jurszo i z rodz. Filipiak i Jurszo

 

 

18.00

.+Józef Stelmasik w 1 r. śm.

 

NIEDZIELA

 

 

10.10.

8.30

Dziękczynna za przeżyte 89 lat

13.00

++Tadeusz, Leokadia Konina

18.00

Dziękczynna w 22 r. ślubu Joanny i Andrzeja Stelmasik i za całą Rodzinę

WTOREK

12.10.

17.00

W intencji Antoniny z racji chrztu

ŚRODA

13.10.

17.00

W intencji Jana i Wiktora z racji chrztu

 

NIEDZIELA

 

 

17.10.

8.30

++Janina, Jadwiga, Stanisław, Eugeniusz, Marian

13.00

Dziękczynna w 5 r. ur. Stasia Konina

18.00

Dziękczynna w 35 r. ślubu Barbary i Waldemara Jaroszek

WTOREK

19.10.

17.00

 

ŚRODA

20.10.

17.00

++Martyn

CZWARTEK

21.10.

17.00

W intencji Julii z racji chrztu

PIĄTEK

22.10.

17.00

+Marianna Podgórska w 10 r. śm.

 

 

8.30

+Sabina Kisielewicz

NIEDZIELA

 

24.10.

13.00

++Fryta Eugeniusz, Jan, Józef; Stanisława Kamińska

 

 

18.00

Dziękczynna w 50 r. Urodzin Andrzeja Stelmasika

 

NIEDZIELA

 

 

26.09.

8.30

+Stanisław Świderski w 13 r. śm.

13.00

Dziękczynna w 18 r. Urodzin Jakuba Uziębło

18.00

Dziękczynna w 18 r. Urodzin Dawida Pasikowskiego

WTOREK

28.09.

17.00

O szczęśliwą operację dla Andrzeja i zdrowie

ŚRODA

29.09.

17.00

+Zenon Dragan w 12 r. śm.

CZWARTEK

30.09.

17.00

W intencji Marcela Lesnera z racji chrztu

PIĄTEK

01.10.

17.00

++Ziller

SOBOTA

02.10

18.00

O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Koła Żywego Różańca

 

NIEDZIELA

 

 

03.10.

8.30

+Elżbieta

13.00

+Janina Jakubiak w 2 r. śm.

18.00

++Zofia i Michał Strycharz

WTOREK

05.10.

17.00

++Halina i Stanisław Wilk

ŚRODA

06.10.

17.00

O Boże błogosławieństwo w rodzinie Heleny i Zbigniewa

CZWARTEK

07.10.

17.00

W intencji Wojciecha z racji chrztu

PIĄTEK

08.10.

17.00

+Maria Rybicka

SOBOTA

09.10.

17.00

+Kazimierz Jankiewicz w 23 r. śm.

 

 

8.30

Dziękczynna za przeżyte 88 lat

NIEDZIELA

10.10.

13.00

++Tadeusz, Leokadia Konina

 

 

18.00

Dziękczynna w 22 r. ślubu Joanny i Andrzeja Stelmasik

 

NIEDZIELA

 

29.08.

8.30

O Boże błogosławieństwo w rodzinie Stanisławskich

13.00

++w 18 rocznicę śmierci Genowefy Piasecznej: Czesław i Ryszard Piaseczny

18.00

Dziękczynna w agencji Ewy i Krzysztofa

WTOREK

31.08.

17.00

O Boże błogosławieństwo w rodzinie Janeda

ŚRODA

01.09.

08.00

W Intencji Dyrekcji, Nauczycieli, Katechetów i Pracowników naszej Szkoły

ŚRODA

01.09.

17.00

++Syrek Ludwika, Stanisław, Jan

CZWARTEK

02.09.

17.00

W intencji Ksawerego z racji Chrztu św.

PIĄTEK

03.09.

17.00

W intencji Wiktorii z racji Chrztu św.

SOBOTA

04.09

12.00

Dziękczynna w 22 rocznicę ślubu Barbary i Stanisława Amroży

 

NIEDZIELA

 

05.09.

8.30

++Rodziców, Rodziców chrzestnych i rodzeństwo

13.00

+Jadwiga Dąbrowa w 7 r. śmierci

18.00

++Maria i Stefan Sadłocha

WTOREK

07.09.

17.00

W intencji Julii z racji Chrztu św.

ŚRODA

08.09.

17.00

+Jarosław Figiel

CZWARTEK

09.09.

17.00

Dziękczynna za Mieszka z okazji 5 r. urodzin

PIĄTEK

10.09.

17.00

W intencji Sary z racji Chrztu św.

SOBOTA

11.09.

16.00

Dziękczynna w 20 r. ślubu Beaty i Tomasza Bednarek

 

 

8.30

++Feliks Mazur w 25 r.śmierci i z rodziny

NIEDZIELA

12.09.

13.00

++Janusz i Ariel Rokita

 

 

18.00

++Kazimierz w 25 r. śmierci, Adela, Henryk. Tadeusz

 

NIEDZIELA

 

 

01.08.

8.30

++Maria, Stanisław Gargol i z rodziny

13.00

+Janina Rybicka

18.00

Dziękczynna w 30 r. śubu Barbary i Tomasza Baszak

WTOREK

03.08.

17.00

+Wiesław Leszczyński

ŚRODA

04.08.

17.00

+Wiesław Leszczyński

CZWARTEK

05.08.

17.00

W intencji Nikodema

PIĄTEK

06.08.

17.00

+Marcin w 5 r. śm.

SOBOTA

07.08.

12.00

++Fryta, Kamińscy, Walendziak

 

 

08.30

+Marian Chudek

NIEDZIELA

08.08.

13.00

++Leokadia, Tadeusz Konina

 

 

18.00

Dziękczynna w 30 r. ślubu Wioletty i Jacka Smolńskich

WTOREK

10.08.

17.00

+Wiesław Leszczyński

ŚRODA

11.08.

17.00

+Wiesław Leszczyński

CZWARTEK

12.08.

17.00

W intencji Piotra Hołubowskiego

PIĄTEK

13.08.

17.00

+Tadeusz Przybylski i z rodziny

 

 

8.30

 +Zenobia Rakocińska

 NIEDZIELA 

15.08.

13.00

+Henryk Małachowski

 

 

18.00

 +Józef Famulski

 

NIEDZIELA

 

 

01.08.

8.30

++Maria, Stanisław Gargol i z rodziny

13.00

+Janina Rybicka

18.00

Dziękczynna w 30 r. śubu Barbary i Tomasza Baszak

WTOREK

03.08.

17.00

+Wiesław Leszczyński

ŚRODA

04.08.

17.00

+Wiesław Leszczyński

CZWARTEK

05.08.

17.00

W intencji Nikodema

PIĄTEK

06.08.

17.00

+Marcin w 5 r. śm.

SOBOTA

07.08.

12.00

++Fryta, Kamińscy, Walendziak

 

 

08.30

+Marian Chudek

NIEDZIELA

08.08.

13.00

++Leokadia, Tadeusz Konina

 

 

18.00

Dziękczynna w 30 r. ślubu Wioletty i Jacka Smolńskich

WTOREK

10.08.

17.00

+Wiesław Leszczyński

ŚRODA

11.08.

17.00

+Wiesław Leszczyński

CZWARTEK

12.08.

17.00

W intencji Piotra Hołubowskiego

PIĄTEK

13.08.

17.00

+Tadeusz Przybylski i z rodziny

 

 

8.30

 +Zenobia Rakocińska

 NIEDZIELA 

15.08.

13.00

+Henryk Małachowski

 

 

18.00

 +Józef Famulski

Dzień tygodnia

Data

Godzina

Intencja

 

NIEDZIELA

 

04.07.

8.30

++Stanisław, Agnieszka Czerniccy

13.00

++Marianna Stachowiak; Kaźmierscy

18.00

Dziękczynna w 35 r. ślubu Jolanty i Krzysztofa Famulskich

PIĄTEK

09.07.

17.00

 

SOBOTA

10.07.

12.00

W intencji Koła Żywego Różańca

SOBOTA

10.07.

16.00

W intencji Nowożeńców Patrycji i Pawła

SOBOTA

10.07.

17.00

W intencji Nowożeńców Magdaleny i Mateusza

 

NIEDZIELA

 

11.07.

8.30

++Anna, Ewa Władysław Rodzoch

13.00

++Ariel, Janusz Rokita

18.00

Dziękczynna w 30 r. ślubu Katarzyny i Jacka Krawczyk

PIĄTEK

16.07.

17.00

Dziękczynna w 16 r. ślubu Justyny i Wojciecha Hołubowskich

SOBOTA

17.07.

15.00

W intencji Nowożeńców

 

 

 

NIEDZIELA 

 

 

18.07.

8.30

Dziękczynna za otrzymane łaski i opiekę MBNP dla Pani Czesławy Stawickiej

13.00

++Józef, Petronela Broda, rodzice i rodzeństwo

 

 

18.00

++Grunwald i Kozłowscy 

PIĄTEK

23.07.

17.00

+Ks. Proboszcz Zenon Łuczak w 14 r. śm.

 

 

NIEDZIELA

 

 

25.07.

8.30

W intencji Anny, Anny, Anny

13.00

+Jadwiga Rokita w 1 r. śm.

 

 

18.00

++Jan, Władysław Famulscy

PIĄTEK

30.07.

17.00

W intencji Nowożeńców

NIEDZIELA

01.08.

8.30

++Maria, Stanisław Gargol i z rodziny

13.00

+Janina Rybicka

18.00

Dziękczynna w 30 r. ślubu Barbary i Tomasza Baszak

 

NIEDZIELA

 

20.06.

8.30

Dziękczynna za Dzieci i Wnuki

13.00

+Bogumił Basiński śm. 3r. śm.

18.00

 ++Zbigniew Suda w 6 r. śm., Irena, Czesław, Zofia, Jan

WTOREK

22.06.

17.00

+Stanisława Dębowska

ŚRODA

23.06.

17.00

++Janina, Władysław Maciejczak

CZWARTEK

24.06.

17.00

Dziękczynna w 1 r. urodzin Mikołaja Skałeckiego

PIĄTEK

25.06.

17.00

+Eugenia Rojek w 18 r. śm.

SOBOTA

26.06.

12.00

W intencji Mai Ciupak z racji chrztu św.

SOBOTA

26.06.

13.00

W intencji Poli Wierzchowskiej z racji chrztu św.

SOBOTA

26.06.

17.00

ZA PARAFIAN Z RACJI ODPUSTU

 

 

08.30

++Derwińskich

NIEDZIELA

27.06.

13.00

++Makswel, Józef Dziduch

 

 

18.00

++Władysława Leszczyńska

WTOREK

29.06.

17.00

Dziękczynna w 25 r. ślubu Grażyny i Sławomira Piechoty

ŚRODA

30.06.

17.00

++Eleonora, Jan, Jan Pokrzywniak

PIĄTEK

02.07.

17.00

 

 

 

8.30

++Stanisław, Agnieszka Czerniccy

 

NIEDZIELA 

04.07.

13.00

++Marianna Stachowiak; Kaźmierscy

 

 

18.00

 Dziękczynna w 35 r. ślubu Jolanty i Krzysztofa Famulskich

 

NIEDZIELA

 

 

06.06.

8.30

Dziękczynna za opiekę i łaski w rodzinie Malinowskich

13.00

Dziękczynna w r. Urodzin Antosia Stanisławskiego

18.00

+Stanisław Grzelak w 21 r. śm.

WTOREK

08.06.

17.00

+Wiesław Leszczyński

ŚRODA

09.06.

17.00

++Jan Pokrzywniak; Władysław Biernacik

CZWARTEK

10.06.

17.00

+Józef Smółka w 46 r. śm.

PIĄTEK

11.06.

17.00

W intencji nowożeńców Patrycji i Tomasza

SOBOTA

12.06.

15.00

W intencji Bierzmowanych

 

 

08.30

++Ryszard Rybicki, Robert

NIEDZIELA

13.06.

13.00

Dziękczynna w intencji Rodziny Kuźniak

 

 

18.00

++Halina, Henryk Dudek

WTOREK

15.06.

17.00

O Boże błogosławieństwo w rodzinie

ŚRODA

16.06.

17.00

Dziękczynna

CZWARTEK

17.06.

17.00

+Bogumił Basiński w 3 r. śm.

PIĄTEK

18.06.

17.00

++Józef, Jan, Marianna

 

 

8.30

Dziękczynna za Dzieci i Wnuki

 NIEDZIELA 

20.06.

13.00

+Bogumił Basiński

 

 

18.00

 ++Zbigniew Suda w 6 r. śm., Irena, Czesław, Zofia, Jan

 

NIEDZIELA

Zesłania Ducha Świętego

 

23.05.

8.30

++Stanisław, Zdzisław Lesner

13.00

+Irena Przybylska

18.00

++Oliwer Czekin, Genowefa Pawlak

 

WTOREK

25.05.

17.00

Dziękczynna w 50 r. Urodzin Katarzyny Krawczyk

ŚRODA

26.05.

17.00

+Roman Rojek w 21 r. śm.

CZWARTEK

27.05.

17.00

+Henryk Szubielski w 1 r. śm.

PIĄTEK

28.05.

17.00

++Kaczmarczyk, Tabisz

SOBOTA

29.05.

12.00

W intencji Dzieci Pierwszokomunijnych

SOBOTA

29.05.

14.00

W intencji Dzieci Pierwszokomunijnych

 

 

08.30

++Stanisław Niemiec w 42 r. śm., i rodzeństwo

NIEDZIELA Świętej Trójcy

30.05.

13.00

+Ireneusz Maciaszczyk w  r. śm.

 

 

18.00

Dziękczynna w 90 r. Urodzin Ireny Mrówka

WTOREK

01.06.

17.00

++Zofia, Jan

ŚRODA

02.06.

17.00

O Boże błogosławieństwo dla Wnuków i Prawnuczki

CZWARTEK

Boże Ciało

03.06.

09.00

Za Parafian

PIĄTEK

04.06.

17.00

+Wiesław Leszczyński

SOBOTA

05.06.

12.00

Dziękczynna w intencji Malwiny, Miłosza, Anastazji, Aleksandra

 

 

8.30

Dziękczynna za opiekę i łaski w rodzinie Malinowskich

 

NIEDZIELA

 

06.06.

13.00

Dziękczynna w r. Urodzin Antosia Stanisławskiego

 

 

18.00

+Stanisław Grzelak w 21 r. śm.

 

 

NIEDZIELA

 

09.05.

8.30

++Skowrońscy Henryk, Stefania, Kazimierz, Ryszard

13.00

O zdrowie w Rodzinach Ortiz i Gołębiowskich

18.00

 

+Krystyna Bernat

WTOREK

11.04.

17.00

+Wiesław Leszczyński

ŚRODA

12.04.

17.00

++Zofia, Stanisław Chwastek

CZWARTEK

13.04.

17.00

+Janina Książek 3 greg.

PIĄTEK

14.04.

17.00

+Remigiusz Ćwięk

 

 

08.30

++Maria Malinowska; z rodz. Szszel

NIEDZIELA

16.05.

13.00

++Genowefa, Józef Nowakowscy; Marianna, Stanisław Wrzeszcz

 

 

18.00

Dziękczynna w int. Zosi Stelmasik

WTOREK

18.05.

17.00

++Kazimierz, Marianna Bojzan

ŚRODA

19.05.

17.00

+Wanda Smółka w 9 r. śm.

CZWARTEK

20.05.

17.00

+Arkadiusz Misztela

PIĄTEK

21.05.

17.00

+Czesław Kubsik w 14 r. śm.

SOBOTA

22.05.

12.00

Dziękczynna w int. Dzieci Rocznicowych

 

 

8.30

++Stanisław, Zdzisław Lesner

 

NIEDZIELA

 

23.05.

13.00

+Irena Przybylska

 

 

18.00

++Oliwer Czekin, Genowefa Pawlak

 

 

NIEDZIELA

 

25.04.

8.30

++Wanda i Jan Kocińscy

13.00

+Irena Grunwald w 1 r. śm.

18.00

+Kazimierz Bińczyk w 1 r. śm.

WTOREK

27.04.

17.00

+Marianna Stachowiak 24 greg.

ŚRODA

28.04.

17.00

+Marianna Stachowiak 25 greg.

ŚRODA

28.04.

18.00

Dziękczynna w 20 r. ślubu Agnieszki i Sławomira Szwabowicz, oraz za dzieci Jakuba i Amelię

CZWARTEK

29.04.

17.00

O dary Ducha św. i  Boże łaski na maturze dla Franciszka i Krzysztofa Stelmasik

CZWARTEK

29.04.

17.30

+Marianna Stachowiak 26 greg.

PIĄTEK

30.04.

16.00

+Marianna Stachowiak 27 greg.

PIĄTEK

30.04.

17.00

O dary Ducha św. i Boże łaski  na maturze dla Macieja Piechoty

 

 

08.30

+Janusz Szwaczkowski w 1 r. śm.

NIEDZIELA

02.05.

13.00

+Edyta Bartoń w 22 r. śm.

 

 

18.00

++Karolina, Jan Haj

 

 

8.30

++Jadwiga, Janina, Stanisław, Eugeniusz, Marian

PONIEDZIAŁEK

03.05.

13.00

+Marianna Stachowiak 30 greg.

 

 

18.00

++Wanda, Edward Piechota

WTOREK

04.05.

17.00

 

ŚRODA

0505.

17.00

++Głąb, Wawrych.

CZWARTEK

06.05.

17.00

++Petronela, Paweł Łabanowicz; Bronisława, Stanisław, Ryszard Wojsznarowicz

PIĄTEK

07.05.

17.00

++Halina, Stanisław Wilk

 

 

8.30

++Skowrońscy Henryk, Stefania, Kazimierz, Ryszard

 

NIEDZIELA

 

09.05.

13.00

O zdrowie w Rodzinach Ortiz i Gołębiowskich

 

 

18.00

 

+Krystyna Bernat

 

NIEDZIELA

 

11.04.

8.30

+Marianna Stachowiak 8 greg.

13.00

++Łucjan, Janina Poziemscy

18.00

++35 Czesław Piaseczny, Genowefa, Ryszard Piaseczny

WTOREK

13.04.

17.00

+Marianna Stachowiak 10 greg.

ŚRODA

14.04.

17.00

+Marianna Stachowiak 11 greg.

CZWARTEK

15.04.

17.00

+Marianna Stachowiak 12 greg..

PIĄTEK

16.04.

17.00

+Marianna Stachowiak 13 greg.

SOBOTA

17.04

12.00

+Marianna Stachowiak 14 greg.

 

NIEDZIELA

 

18.04.

8.30

+Marianna Stachowiak 15 greg.

13.00

+Ewa Hachuła w 9 r. śm.

18.00

Dziękczynna w 20 r. Urodzin Franciszka i Pawła Stelmasik

WTOREK

20.04.

17.00

 

+Marianna Stachowiak 17 greg.

ŚRODA

21.04.

17.00

+Marianna Stachowiak 18 greg.

CZWARTEK

22.04.

17.00

+Kazimierz Ziller

CZWARTEK

22.04.

17.30

+Marianna Stachowiak 19 greg.

PIĄTEK

23.04.

17.00

+Marianna Stachowiak 20 greg.

PIĄTEK

23.04.

17.30

+Eugeniusz Świątkowski

SOBOTA

24.04.

12.00

+Marianna Stachowiak 21 greg.

 

 

8.30

++Wanda, Jan Kocińscy

NIEDZIELA

25.04.

13.00

+Irena Grunwald 1 śm.

 

 

18.00

+Kazimierz Bińczyk 1 śm.

 

NIEDZIELA

PALMOWA

28.03.

8.30

++Władysława Jaroszek, z r. Kaca, Jaroszek

13.00

+Zygmunt Rybicki w 4 r. śm.

18.00

++Bronisława Oliwiak w 10 r. śm. Stanisław

WTOREK

30.04.

17.00

+Wiesław Leszczyński

ŚRODA

31.04.

17.00

++Irena, Bolesław Czyczyn

CZWARTEK

01.04.

19.00

++Bronisława, Stanisław

SOBOTA

02.04.

19.00

+Mieczysław Drabik

 

 

06.00

Za Parafian

NIEDZIELA

04.04.

13.00

++Fryta, Kamińscy, Walendziak

WIELKANOC

 

18.00

Marianna Stachowiak  1 greg.

 

 

8.30

+Marianna Stachowiak .2 greg.

PONIEDZIAŁEK

05.04.

13.00

Dziękczynna w 18 r. Urodzin Alicji Bednarek

WIELKANOCNY

 

18.00

+Halina Stelmasik w 1 r. śm.

WTOREK

06.04

17.00

+Marianna Stachowiak 3 greg.

ŚRODA

06.04.

16.30

+Marianna Stachowiak 4 greg.

ŚRODA

07.04.

17.00

++Helena Famulska, Cieślikowscy

CZWARTEK

08.04.

17.00

+Marianna Stachowiak 5 greg.

CZWARTEK

08.04.

17.30

+Henryka Dzióbek

PIĄTEK

09.04.

17.00

+Marianna Stachowiak 6 greg.

SOBOTA

10.04.

12.00

+Marianna Stachowiak 7 greg.

SOBOTA

10.04.

17.00

++Zofia Skowrońska, Janina, Józef Drapata

 

 

8.30

+Marianna Stachowiak 8 greg.

NIEDZIELA

 MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

11.04.

13.00

++Łucjan, Janina Poziemscy

 

 

18.00

++Czesław Piaseczny w 35 r. śm., Genowefa i Ryszard

IV

NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 

14.03.

8.30

++Edward, Władysława, Józef, Stanisław Moskwa

13.00

++Franciszek, Władysław Synowieccy

18.00

Dziękczynna w 25 r. Urodzin Kacpra Kreja

PONIEDZIAŁEK

15.03.

19.00

+Marian Krzepkowski

PONIEDZIAŁEK

15.03.

19.00

Dziękczynna w 29 r. Urodzin Mai Litwinionek

WTOREK

16.03.

19.00

++Zimińscy

WTOREK

16.03.

19.00

Dziękczynna w int. Anny z racji Urodzin

ŚRODA

17.03.

19.00

Dziękczynna w int. Ewy i Marka Leszukiewicz

CZWARTEK

18.03.

17.00

Dziękczynna w int. Antoniego Hołubowskiego

PIATEK

19.03.

17.00

++Józef Leszczyński, Władysława i z rodziny

 

V

NIEDZIELA

WIELKIEGO POSTU

 

 

21.03.

8.30

++Stanisław, Janina, Jadwiga, Eugeniusz, Marian

13.00

+Jerzy Płociński w 1 . śm.

18.00

++Sławomir Wyszomirski w 1 r. Sm., Urszula, Barbara

WTOREK

23.03.

17.00

+Józef Mańkowski

ŚRODA

24.03.

17.00

+Wiesław Leszczyński

CZWARTEK

25.03.

17.00

Dziękczynna za otrzymane łaski w rodzinie Bojzan

PIĄTEK

26.03.

17.00

++Katarzyna Karpicz i z rodz. Cieślewicz

 

 

 

8.30

++Władysława Jaroszek i z rodz. Kaca i Jaroszek

NIEDZIELA

PALMOWA

 

28.03.

13.00

+Zygmunt Rybicki w 4 r. śm.

 

 

18.00

++Bronisława Oliwiak w 10 r. śm. Stanisław