Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Msze święte

Grzędzice

Niedziele i święta:

830; 1300 (dla dzieci); 1800

Dni powszednie:

wtorek - piątek 1700

 

Żarowo

niedziele i święta - 1100

 

Lubowo

niedziele i święta - 1000

 

Czytaj więcej

Ewangelia na tydzień

Ewangelia (Mt 5, 1-12a) Błogosławieni ubodzy duchem Słowa Ewangelii według świętego Mateusza Jezus, widząc tłumy, wyszedł na górę. A gdy usiadł, przystąpili do Niego Jego uczniowie. Wtedy otworzył swoje usta i nauczał ich tymi słowami: «Błogosław...

Czytaj więcej

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XXXIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 2020 R.


1. W kalendarzu liturgicznym wspominamy:

- 17.11. – św. Elżbiety Wegierskiej
- 18.11. – bł. Karoliny Kózkówny
- 20.11. – św. Rafała Kalinowskiego
- 21.11. – Ofiarowanie NMP

2. Msze św. w kościele parafialnym w Grzędzicach w niedzielę rano o godz. 08.30, 13.00 dla dzieci i wieczorna o godz. 18.00. Rano w niedziele o 08.10 śpiewamy Godzinki ku czci Niep. Poczęcia NMP, a w tygodniu od wtorku do piątku o godz. 17.00. W środę nowenna do MBNPP./intencje

3. Okazja do spowiedzi św. pół godziny przed każdą Mszą św. i w każdy piątek bezpośrednio po Mszy św. wieczornej.

4. W przyszłą niedzielę – ostatnią w roku liturgicznym – obchodzimy uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata.

5. Biuro Parafialne w czasie pandemii funkcjonuje zdalnie. Wszelkie sprawy kancelaryjne należy zgłaszać telefonicznie. W czasie rozmowy podejmiemy decyzje o załatwieniu i sfinalizowaniu spraw duszpasterskich.

6. Modlimy się za naszych zmarłych poleconych w tegorocznych wypominkach w niedzielę i w dni powszednie.

7. Od wtorku do czwartku o godzinie 20.00 w kościele parafialnym trwamy na modlitwie pokutno-błagalnej, aby na kolanach wypraszać Boże Miłosierdzie dla naszej parafii, naszych rodzin, dla Ojczyzny i świata. Serdecznie zapraszam.

8. Dziękuję za Wasze ofiary na tacę, jakie złożyliście w ubiegłą, drugą niedzielę miesiąca listopada na termoizolacje domu parafialnego w Grzędzicach. Pragnę poinformować, że na termoizolacje plebanii zebraliśmy 41.800pl.

9. W najbliższą sobotę, grabienie liści przez kandydatów do bierzmowania, czyli uczniów klas VII i VIII, oraz naszych ministrantów o godz. 10.00. Zapraszam ze swoimi grabkami do liści.

10. Bóg zapłać za przygotowanie naszego kościoła na dzisiejszą liturgię, Paniom Kaczmarczyk Beacie i Kiszka Annie , a na przyszłą niedzielę prosimy Panie Mańkowską Monikę i Famulską Joannę .

11. Solenizantom i Jubilatom w nadchodzącym tygodniu składamy serdeczne życzenia obfitości łask Bożych, oraz zdrowia, pogody ducha i wszelkiej ludzkiej życzliwości.

12. Bóg zapłać za dar wspólnej modlitwy, intencję Mszy św., Waszą życzliwość i ofiary na potrzeby naszej parafii, oraz na nasze AWSD w Szczecinie. Wszystkim życzę dobrej niedzieli i udanego tygodnia. Szczęść Wam Boże!