Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Msze święte

Grzędzice

Niedziele i święta:

830; 1300 (dla dzieci); 1800

Dni powszednie:

wtorek - piątek 1700

 

Żarowo

niedziele i święta - 1100

 

Lubowo

niedziele i święta - 1000

 

Czytaj więcej

Ewangelia na tydzień

Ewangelia (Mt 5, 1-12a) Błogosławieni ubodzy duchem Słowa Ewangelii według świętego Mateusza Jezus, widząc tłumy, wyszedł na górę. A gdy usiadł, przystąpili do Niego Jego uczniowie. Wtedy otworzył swoje usta i nauczał ich tymi słowami: «Błogosław...

Czytaj więcej
Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/parafiagrzedzice/domains/parafiagrzedzice.pl/public_html/templates/kosciol_v12b/functions.php on line 188

W Niedzielę Zesłania Ducha św. w naszej wspólnocie przeżywaliśmy I Rocznicę Komunii św.

23 troje czwartoklasistów, w swoich  ,,komunijnych  strojach” zgromadziło się na Mszy św. o godz. 13.00, aby Panu Bogu podziękować, że już rok mogą w pełni uczestniczyć we Mszy św.

Ks. proboszcz w homilii nawiązał do wspaniałego daru, jaki dał na Pan Jezus zsyłając Ducha św. , który nam wszystkim ,,podpowiada” jak mamy żyć i dziękować za piękny świat, rodziców i każdego człowieka, oraz, że jest z nami w życiu Kościoła.

Dzieci ponowiły zobowiązania w gorliwości eucharystycznej, a ks. proboszcz każdemu dziecku ,,Jubilatowi” wręczył słodki upominek.