RODZINO PARAFIALNA!

W związku ze stanem epidemii i związanymi z nim ograniczeniami zgromadzeń,
na stronie internetowej naszej parafii:

możemy uczestniczyć w transmitowanej niedzielnej Mszy św. i innych nabożeństwach i wydarzeniach liturgicznych.

Od 26.03. do 11.04 w liturgicznym zgromadzeniu może wziąć udział pięć osób. Dlatego zwracam się z ogromną prośbą, aby na Mszę św. przychodzili Ci wierni, którzy zamówili intencję Mszy św.

Pozostałych Katolików zachęcam do uczestniczenia we Mszy św. za pomocą TV, Radia, czy Internetu. W naszych domach stwórzmy w czasie transmisji Mszy św. atmosferę modlitwy i wyciszenia. Głośno odpowiadajmy z całą Rodziną na poszczególne wezwania. Uklęknijmy na Podniesienie, duchowo przyjmijmy Komunię św.

Módlmy się o wygaśnięcie epidemii.

Przestrzegajmy wszystkich zaleceń Rządowego Zespołu Kryzysowego, Ministerstwa Zdrowia i Sanepidu. Zostańmy w naszych domach.

Ze swojej strony zapewniam Was wszystkich o modlitewnym wsparciu. Jestem do dyspozycji pod telefonem. Zachęcam do korzystania z sakramentów świętych. Zbliża się Wielkanoc. Szczegóły Wielkiego Tygodnia podam w najbliższym czasie.

Niech Dobry Pan Bóg ma nas wszystkich w swojej opiece, a Matka Najświętsza oręduje przed Bożym Tronem za nas wszystkich.

Wiary, nadziei i miłości wszystkim nam życzę w tych trudnych dniach.

„A oto Ja jestem z wami przez wszystkie dni, aż do skończenia świata”
Mt.28.20

Błogosławieństwo Boga Wszechmogącego Ojca i Syna i Ducha Świętego niech zstąpi na Was i pozostanie. Amen.