Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Msze święte

Grzędzice

Niedziele i święta:

830; 1300 (dla dzieci); 1800

Dni powszednie:

wtorek - piątek 1700

 

Żarowo

niedziele i święta - 1100

 

Lubowo

niedziele i święta - 1000

 

Czytaj więcej

Ewangelia na tydzień

Ewangelia (Mt 21, 28-32) Grzesznicy uwierzyli Janowi Słowa Ewangelii według Świętego Mateusza Jezus powiedział do arcykapłanów i starszych ludu: «Co myślicie? Pewien człowiek miał dwóch synów. Zwrócił się do pierwszego i rzekł: „Dziecko, idź i pra...

Czytaj więcej

 

NOWY ROK SZKOLNY I KATECHETYCZNY

2020/2021

 

 

 

SPOTKANIA Z RODZICAMI:

 

20.09.2020 R. (NIEDZIELA) GODZ. 13.00

 

Rodzice uczniów klas I i II uczących się w Szkole Podstawowej w Grzędzicach, oraz w Szkołach Podstawowych w Stargardzie. Przypominam, że przygotowanie do I Komunii św. rozpoczyna się w klasie I i powinno odbywać się zgodnie z zaleceniem w rodzinnej parafii.