Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Msze święte

Grzędzice

Niedziele i święta:

830; 1300 (dla dzieci); 1800

Dni powszednie:

wtorek - piątek 1700

 

Żarowo

niedziele i święta - 1100

 

Lubowo

niedziele i święta - 1000

 

Czytaj więcej

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

NA IV NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ 2022R.

 

1. W kalendarzu liturgicznym wspominamy:
14.05 – św. Macieja Apostoła

2. Biuro Parafialne czynne jest w piątek od 15.00 do 16.00. W ważnych, pilnych sprawach kontaktujemy się przez telefon.

3. Okazja do spowiedzi św. przed KAŻDĄ Mszą św. w dni powszednie i w niedzielę, pół godziny przed Mszą św., oraz, w każdy piątek bezpośrednio po Mszy św. wieczornej. Zawsze można się umówić na duchową rozmowę i sakrament pokuty w dogodnym terminie dla zainteresowanych.

4. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 13.00 spotkanie Rodziców Dzieci Pierwszokomunijnych, a o 18.00 spotkanie Rodziców Dzieci Rocznicowych.

5. Rozpoczęliśmy miesiąc MAJ.W naszej chrześcijańskiej tradycji jest on poświęcony Matce Bożej.. Nabożeństwa majowe w kościele parafialnym od wtorku do piątku o godz. 17.00 , a w niedzielę o godzinie 18.00. Po nabożeństwach Msza św. Nabożeństwo majowe przy kapliczce na,, majątku” o godz. 18.00.

6. W najbliższy piątek o godz. 18.00 w kościele parafialnym w Grzędzicach spotkanie formacyjne kandydatów do Bierzmowania.

7. W przyszłą niedzielę 15 maja spotkanie Rodziców Kandydatów do Bierzmowania, czyli uczniów klas VIII o godz. 18.00.

8. Do stanu małżeńskiego przygotowują się: Bartoń Kazimierz, kaw. zam. w Żarowie i Malko Patrycja, panna, zam. w Stargardzie. Wszelkie przeszkody kanoniczne należy zgłosić w biurze parafialnym.

9. Solenizantom i Jubilatom w nadchodzącym tygodniu składamy serdeczne życzenia obfitości łask Bożych, opieki Matki Bożej, orędownictwa Świętych naszych Patronów, oraz zdrowia, pogody ducha i wszelkiej ludzkiej życzliwości.

10. Serdeczne podziękowania naszym chorym za wczorajsze spotkania, modlitwę i ofiary na potrzeby naszej parafii.

11. Dziękuję nowym mieszkańcom naszej parafii za zaproszenia na poświęcenie swojego domu.

12. Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na dzisiejszą Mszę św. Paniom Synowieckiej Bożenie i Synowieckiej Joannie , a na przyszłą niedzielę prosimy Panie Kijowską Alinę i Sikorską Agnieszkę .

13. Bóg zapłać za dar wspólnej modlitwy, intencję Mszy św.. ofiary na potrzeby i utrzymanie naszej parafii i Seminarium Duchowne, jakie składacie , czy to na tacę, czy na konto parafii, czy w innej formie. Dziękuję za wszelką życzliwość. Życzymy dobrej niedzieli i udanego tygodnia, zdrowia. Szczęść Wam Boże. Wasz ks. Mirosław.