Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Msze święte

Grzędzice

Niedziele i święta:

830; 1300 (dla dzieci); 1800

Dni powszednie:

wtorek - piątek 1700

 

Żarowo

niedziele i święta - 1100

 

Lubowo

niedziele i święta - 1000

 

Czytaj więcej

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

NA VI NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ 2022R.

 

1. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

2. Biuro Parafialne czynne będzie w piątek wyjątkowo od 19.00 do 20.00. W ważnych, pilnych sprawach kontaktujemy się przez telefon.

3. Okazja do spowiedzi św. przed KAŻDĄ Mszą św. w dni powszednie i w niedzielę, pół godziny przed Mszą św. oraz, w każdy piątek bezpośrednio po Mszy św. wieczornej. Zawsze można się umówić na duchową rozmowę i sakrament pokuty w dogodnym terminie dla zainteresowanych.

4. Nabożeństwa majowe w kościele parafialnym od wtorku do piątku o godz. 17.00, a w niedzielę o godzinie 18.00. Po nabożeństwach Msza św. Nabożeństwo majowe przy kapliczce na, majątku” o godz. 18.00.

5. W najbliższą sobotę przeżywać będziemy Pierwszą Komunii św. Msze św. w Żarowie o 10.00, w Grzędzicach o 12.00, 14.00, 16.00. Trwają przygotowania do tej Uroczystości. Kontynuujemy próby: wtorek, środa, czwartek, godz. 15.00, 16.00 w Żarowie 18.00. Sakrament pokuty dla dzieci i ich bliskich w piątek od 15.00 w Grzędzicach i w Żarowie od 18.00.

6. Do stanu małżeńskiego przygotowują się: Gregoruk Piotr, kaw. zam. w Lipniku i Szubczyńska Aleksandra, panna, zam. w Grzędzicach. Wszelkie przeszkody kanoniczne należy zgłosić w biurze parafialnym.

7. W najbliższy czwartek 26 maja obchodzimy DZIEŃ MATKI. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach. Dla żyjących łaskę zdrowia, dla zmarłych łaskę nieba.

8. Naszym ósmoklasistom życzymy powodzenia na egzaminach.

9. Solenizantom i Jubilatom w nadchodzącym tygodniu składamy serdeczne życzenia obfitości łask Bożych, opieki Matki Bożej, orędownictwa Świętych naszych Patronów oraz zdrowia, pogody ducha i wszelkiej ludzkiej życzliwości.

10. Dziękuję nowym mieszkańcom naszej parafii za zaproszenia na poświęcenie swojego domu.

11. Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na dzisiejszą Mszę św. Rodzicom Dzieci Rocznicowych, a na przyszłą niedzielę prosimy Rodziców Dzieci Rocznicowych Pierwszokomunijnych .

12. Bóg zapłać za dar wspólnej modlitwy, intencję Mszy św.. ofiary na potrzeby i utrzymanie naszej parafii i Seminarium Duchowne, jakie składacie , czy to na tacę, czy na konto parafii, czy w innej formie. Dziękuję za wszelką życzliwość. Życzymy dobrej niedzieli i udanego tygodnia, zdrowia. Szczęść Wam Boże. Wasz ks. Mirosław.