Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Msze święte

Grzędzice

Niedziele i święta:

830; 1300 (dla dzieci); 1800

Dni powszednie:

wtorek - piątek 1700

 

Żarowo

niedziele i święta - 1100

 

Lubowo

niedziele i święta - 1000

 

Czytaj więcej

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

NA XIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 2022R

 
1. Rozpoczęły się wakacje. Dla jednych czas urlopu i wypoczynku, dla innych czas pracy przy żniwach i innych czynnościach gospodarczych. Wyjeżdżającym życzymy miłego wypoczynku i szczęśliwego powrotu, przybyłym Gościom dobrego czasu w naszej parafii. Bądźcie powitani i pozdrowieni. Przypominam jednak, że katolik nie ma wakacji od Pana Boga, modlitwy i niedzielnej Mszy św.

2. Informuję, że w miesiącu lipcu, Msze św. w niedzielę bez zmian: czyli rano o 08.30, 13.00 i wieczorna o 18.00, a w tygodniu modlić będziemy się…/ intencje

3. Pięknie dziękuję Paniom Katarzynie i Beacie Krawczyk oraz Janinie Siwek za zorganizowanie oprawy gastronomicznej w czasie odpustu, Panu Organiście i towarzyszącym muzykom za piękną oprawę muzyczną, naszym ministrantom za super oprawę liturgiczną. Wszystkim za wszystko WIELKIE BÓG ZAPŁAĆ!

4. We wtorek 28.06. mija dokładnie 50 lat od utworzenia naszej diecezji szczecińsko-kamieńskiej. Niech w tym dniu nie zabraknie naszej dziękczynnej modlitwy za nasz, szczeciński kościół i jego pasterzy oraz wierny lud.

5. Najbliższy piątek, to pierwszy piątek miesiąca lipca. Spowiedź św. od 16.30. W I sobotę miesiąca odwiedzę naszych chorych z posługą duszpasterską od godz. 09.00. (zmiana), o 11.30 zmiana tajemnic Żywego Różańca, a po niej Msza św. o 12.00.

6. Biuro Parafialne czynne jest w czasie wakacji w piątek o godz. 17.30, czyli bezpośrednio po Mszy św. wieczornej.

7. Sprawy losowe w lipcu zgłaszamy w parafii Reptowo do ks. Proboszcza Pawła Ostrowskiego. Nr telefonu wywieszony jest na drzwiach Biura Parafialnego.

8. Do stanu małżeńskiego przygotowują się Rzążewski Konrad, kaw. zam. w Krąpielu i Rybicka Danuta, panna, zam. w Grzędzicach. Wszelkie przeszkody kanoniczne należy zgłosić w biurze parafialnym.

9. Bóg zapłać za przygotowanie naszego kościoła Paniom Majkowskiej Barbarze i Polakowskiej Danucie, a na przyszłą niedzielę prosimy Panie Ciupak Teresę i Pac-Pomaracką Renatę .

10. Przyszła niedziela, to pierwsza niedziela miesiąca lipca. Możliwość uregulowania składek na Radę Parafialną po Mszy św.

11. Solenizantom i Jubilatom w nadchodzącym tygodniu składamy serdeczne życzenia obfitości łask Bożych, opieki Matki Bożej, orędownictwa Świętych naszych Patronów oraz zdrowia, pogody ducha i wszelkiej ludzkiej życzliwości.

12. Bóg zapłać za dar wspólnej modlitwy, intencję Mszy św., Waszą życzliwość i ofiary na potrzeby naszej parafii. Wszystkim życzę dobrej niedzieli i udanego tygodnia dzieciom i młodzieży bezpiecznych wakacji. Szczęść Wam Boże! Wasz ks. Mirosław.