Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Msze święte

Grzędzice

Niedziele i święta:

830; 1300 (dla dzieci); 1800

Dni powszednie:

wtorek - piątek 1700

 

Żarowo

niedziele i święta - 1100

 

Lubowo

niedziele i święta - 1000

 

Czytaj więcej

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

NA XV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 2022R.

  

1. Serdecznie witamy i pozdrawiamy przybyłych Gości do naszych rodzin i naszej parafii. Życzymy, aby Wasz pobyt pogłębiał więzy rodzinne i przyjazne. Wyjeżdżającym życzymy udanego wypoczynku i szczęśliwego powrotu.

2. Informuję, że w miesiącu Lipcu, Msze św. w niedzielę bez zmian: czyli rano o 08.30, 13.00 i wieczorna o 18.00, a w tygodniu Msza św. w piątek o godz. 17.00/ intencje

3. Sprawy losowe załatwiamy w Parafii Reptowo u ks. Proboszcza Pawła Ostrowskiego. Telefon wywieszony jest na drzwiach kancelarii parafialnej.

4. Biuro Parafialne czynne jest w czasie wakacji też piątek, ale o godz. 17.30, czyli bezpośrednio po Mszy św. wieczornej.

5. Bóg zapłać za przygotowanie naszego kościoła i generalne porządki Paniom Lubczyk Jolancie, Pac-Pomarnackiej Dorocie i Fijołek Barbarze, a na przyszłą niedzielę prosimy Nowożeńców.

6. Drogim Rolnikom życzymy dobrej pogody na czas żniw i obfitych plonów.

7. Solenizantom i Jubilatom w nadchodzącym tygodniu składamy serdeczne życzenia obfitości łask Bożych, opieki Matki Bożej, orędownictwa Świętych naszych Patronów, oraz zdrowia, pogody ducha i wszelkiej ludzkiej życzliwości.

8. Bóg zapłać za dar wspólnej modlitwy, intencję Mszy św., Waszą życzliwość i ofiary na potrzeby naszej parafii. Wszystkim życzę dobrej niedzieli i udanego tygodnia. Szczęść Wam Boże!