Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Msze święte

Grzędzice

Niedziele i święta:

830; 1300 (dla dzieci); 1800

Dni powszednie:

wtorek - piątek 1700

 

Żarowo

niedziele i święta - 1100

 

Lubowo

niedziele i święta - 1000

 

Czytaj więcej

Ewangelia na tydzień

Ewangelia (Mt 5, 1-12a) Błogosławieni ubodzy duchem Słowa Ewangelii według świętego Mateusza Jezus, widząc tłumy, wyszedł na górę. A gdy usiadł, przystąpili do Niego Jego uczniowie. Wtedy otworzył swoje usta i nauczał ich tymi słowami: «Błogosław...

Czytaj więcej

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

NA XVI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 2022R.

 

 1. W kalendarzu liturgicznym wspominamy:
- 22.07. – Św. Marii Magdaleny
- 23.07. – Św. Brygidy

2. Serdecznie witamy i pozdrawiamy przybyłych Gości do naszych rodzin i naszej parafii. Życzymy, aby Wasz pobyt pogłębiał więzy rodzinne i przyjazne. Wyjeżdżającym życzymy dobrego wypoczynku i bezpiecznego powrotu.

3. W najbliższy piątek 22.07. przypada 15 rocznica tragicznej śmierci śp. Ks. Proboszcza Zenona Łuczaka. Pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach. Przy tej okazji dziękuję tym Parafianom w Lubowie i Żarowie, którzy zamawiają za śp. Ks. Proboszcza Msze św. i pamiętają o Nim w listopadowych wypominkach.

4. Biuro Parafialne czynne jest w piątek o godz. 17.30, czyli bezpośrednio po Mszy św. wieczornej

5. Sprawy losowe zgłaszamy w Reptowie u ks. Proboszcza Pawła Ostrowskiego.

6. Bóg zapłać za przygotowanie naszego kościoła Nowożeńcom, a na przyszłą niedzielę prosimy Panie Grygorcewicz Mariolę i Walenczak Katarzynę.

7. Bóg zapłać za ofiary, jakie złożyliście w ubiegłą, drugą niedzielę miesiąca lipca, na spłacenie termoizolacji plebanii w Grzędzicach.

8. Drogim Rolnikom życzymy dobrej pogody na czas żniw i obfitych plonów.

9. Solenizantom i Jubilatom w nadchodzącym tygodniu składamy serdeczne życzenia obfitości łask Bożych, opieki Matki Bożej, orędownictwa Świętych naszych Patronów, oraz zdrowia, pogody ducha i wszelkiej ludzkiej życzliwości.

10. Bóg zapłać za dar wspólnej modlitwy, intencję Mszy św., Waszą życzliwość i ofiary na potrzeby naszej parafii. Wszystkim życzę dobrej niedzieli i udanego tygodnia. Szczęść Wam Boże! Wasz ks. Mirosław.