Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Msze święte

Grzędzice

Niedziele i święta:

830; 1300 (dla dzieci); 1800

Dni powszednie:

wtorek - piątek 1700

 

Żarowo

niedziele i święta - 1100

 

Lubowo

niedziele i święta - 1000

 

Czytaj więcej

  OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

NA XVIII  NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 2022R.

 

1. 1 sierpnia, rozpoczynamy drugi miesiąc wakacji, ale również miesiąc ważnych rocznic narodowo-religijnych. Niech te rocznice mobilizują nas do modlitwy o zachowanie polskiej, chrześcijańskiej tożsamości. Niech Polska i polskość brzmi godnie i dumnie w naszych sercach i na ustach. Niech nas mobilizują do pamięci i wdzięczności naszym przodkom za miłość do Ojczyzny, lekcje patriotyzmu, wrażliwości naprawdę i uczciwość.

2. W najbliższą I sobotę miesiąca w święto Przemienienia Pańskiego odwiedzę chorych z posługą kapłańską o godz. 09.00, o 11.30 zmiana tajemnic Żywego Różańca, o 12.00 Msza św.

3. Przybyłym Gościom do naszej parafii życzymy miłego wypoczynku. Bądźcie powitani i pozdrowieni.

4. Biuro Parafialne czynne jest w najbliższy piątek po Mszy św. wieczornej, ale ważne, pilne sprawy uzgadniamy przez telefon.

5. Przyszła niedziela, to pierwsza niedziela miesiąca sierpnia. Po Mszach św. możliwość uregulowania comiesięcznych wpłat na Radę Parafialną.

6. Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na dzisiejszą Msze św. Paniom Celińskiej Izabeli i Grzeszczak Jolancie, a na przyszłą niedzielę prosimy Panie Frankowską Iwonę i Łechtańską Hannę .

7. Solenizantom i Jubilatom w nadchodzącym tygodniu składamy serdeczne życzenia obfitości łask Bożych, oraz zdrowia, pogody ducha i wszelkiej ludzkiej życzliwości.

8. Bóg zapłać za dar wspólnej modlitwy, intencję Mszy św., Waszą życzliwość i ofiary na potrzeby naszej parafii. Wszystkim życzę dobrej niedzieli i udanego tygodnia. Szczęść Wam Boże!