Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Msze święte

Grzędzice

Niedziele i święta:

830; 1300 (dla dzieci); 1800

Dni powszednie:

wtorek - piątek 1700

 

Żarowo

niedziele i święta - 1100

 

Lubowo

niedziele i święta - 1000

 

Czytaj więcej

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

NA XXI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 2022R.

 

1. Msze św. w Grzędzicach w piątek o godz. 17.00 i w sobotę o 16.00, a w niedzielę rano o 08.30, 13.00, oraz wieczorna o godz. 18.00. W niedzielę rano o 08.10 śpiewamy Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP/ intencje

2. W piątek Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej.

3. Okazja do spowiedzi św. pół godziny przed każdą Mszą św., oraz dodatkowo w każdy piątek bezpośrednio po Mszy św. wieczornej. Ktoś potrzebuje skorzystać ze spowiedzi św., czy to przed ślubem, czy przed chrztem, czy przed niedzielą, czy mieć więcej czasu na sakrament pokuty i pojednania, ma taką okazję i możliwość.

4. Biuro Parafialne czynne jest w piątek od 17.30 do 18.00, ale ważne, pilne sprawy uzgadniamy przez telefon.

5. W Tym tygodniu 25.08 mija 15 lat mojej posługi w naszej parafii. Każda rocznica skłania do refleksji. Wam wszystkim dziękuję za te 15 lat, wspólnej współpracy dla dobra naszych kościołów i wspólnego wzrastania w łasce i świętości!

6. Bóg zapałać za przygotowanie kościoła na dzisiejszą liturgię Paniom Lużeńczyk Monice i Dąbrowskiej Joannie, a na przyszłą niedzielę prosimy Panie Adamiak Martę i Janeda Justynę .

7. Solenizantom i Jubilatom w nadchodzącym tygodniu składamy serdeczne życzenia obfitości łask Bożych, oraz zdrowia, pogody ducha i wszelkiej ludzkiej życzliwości.

8. Bóg zapłać za dar wspólnej modlitwy, intencję Mszy św., Waszą życzliwość i ofiary na potrzeby naszej parafii, , ofiary na nasze Seminarium Duchowne w Szczecinie. Wszystkim życzę dobrej niedzieli i udanego tygodnia. Szczęść Wam Boże!